ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Erdha.....

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Erdha.....   Sat 13 Dec - 2:21

Pershendetje edhe nga une...
Jam Jana ..shpresoj qe kam me kalu mir en kit Forum....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Sat 13 Dec - 14:59

Jana shkruajti:
Pershendetje edhe nga une...
Jam Jana ..shpresoj qe kam me kalu mir en kit Forum....
Pershendetje Janushe,mire se ke ardhe,dhe besoj do te kalojm mire Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Angel

avatar

Anzahl der Beiträge : 28
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Sat 13 Dec - 16:06

Jana shkruajti:
Pershendetje edhe nga une...
Jam Jana ..shpresoj qe kam me kalu mir en kit Forum....

Mir se erdhe Jana ... patjeter se do te ja kalojm mir sunny
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Sat 13 Dec - 23:25

Faleminderit shum...mir se ju kam gjet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MemphiSxAnzahl der Beiträge : 81
Reputation : 0
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Sat 13 Dec - 23:31

Mir se je ardhe Jana Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Sat 13 Dec - 23:36

Beni shkruajti:
Mir se je ardhe Jana Smile

Flm shum..mir se ju gjeta...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Sun 14 Dec - 20:21

pershendetje te sinqerta e nderuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Wed 24 Dec - 23:54

Mir se erdhe Jana ,, besoj se do te kalojm mir ketu ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Thu 23 Apr - 14:41

Jana... te pershendes mire boll qe paske ardh se nuk kishim mund me i msu te rejat e vip-ve... cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Thu 23 Apr - 19:40

Gjumashja shkruajti:
Jana... te pershendes mire boll qe paske ardh se nuk kishim mund me i msu te rejat e vip-ve... cheers

Flm mir se t'kam gjet...
Po de edhe lexom ti e nuk flen en gjum....hahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Wed 29 Apr - 16:00

Pershendetje Jana, uroj qe t'jesh mire.

Edhe ty kur te pash ktu, shume mu bo qejfi dhe qysh n'fillim po mburrem me vetveten qe e kom marr kete vendim dhe kom ardh ktu Very Happy.

Me ka marr malli per kontakt me ty ... nejse ti nuk e din kush jom, po besoj qe me kohe e merr vesh Very Happy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Erdha.....   Sat 9 May - 13:36

Pershendetje Janushe shpresoj je mire e po kalon mire,dil moj naj here knej dil Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Erdha.....   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Erdha.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: