ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Edona Llalloshi ka realizuar videoklipin e saj më të ri ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Edona Llalloshi ka realizuar videoklipin e saj më të ri ...   Sun 10 May - 15:43

Këngëtarja Edona Llalloshi ka realizuar videoklipin e saj më të ri, me titull “Thuaje me zë”.


Spoti i Edonës vjen pas atij të këngëtares Nora Istrefi.

Zakonisht kjo është periudha kur këngëtarët e Kosovës bëjnë realizimin dhe transmetimin e spoteve të tyre, përderisa përgatiten për sezonin e verës ku këndojnë kryesisht nëpër vendet bregdetare të Shqipërisë dhe Malit të Zi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edona Llalloshi ka realizuar videoklipin e saj më të ri ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kulturë :: Muzika-
Kërce tek: