ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Serialet vendore...

Shko poshtë 

Cili serial vendor ju pelqen me shume?
Familja Moderne
75%
 75% [ 3 ]
3 Gjermanet e trashe
0%
 0% [ 0 ]
Kafeneja Jone
25%
 25% [ 1 ]
Cimerat
0%
 0% [ 0 ]
SpitaliKs
0%
 0% [ 0 ]
Lexi ne Qytet
0%
 0% [ 0 ]
Asnjera
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Serialet vendore...   Mon 11 May - 15:26

Cili prej serialeve vendore ju ka pelqyer/ pelqen me se shumti dhe i percillni me ma knaqesi... ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Serialet vendore...   Mon 11 May - 15:38

Votova per Familjen Moderne , ate shikoj pak me shpesh , per ndrsh nuk po shikoj serjale shum Rolling Eyes

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Serialet vendore...   Mon 11 May - 18:35

Famija Modrene,jan me te miret Razz

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Serialet vendore...   Mon 11 May - 18:48

Familja Modrene,jan me te miret....... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Serialet vendore...   Thu 14 May - 0:56

3gjermant m`ka pas pelqy i ka pas do fore t`mira ai kryesori... ju ra ngjyra edhe ktyne tjera po voten edhe kur t`kom kohe/ qelloj para tv atehere e kqyri Kafeneja jone ku edhe votova per to... Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Serialet vendore...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Serialet vendore...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kulturë :: Kinematografia dhe Televizioni-
Kërce tek: