ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Gazi ...................

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Gazi ...................   Sat 16 May - 14:11

Pershendeje te uroj gjitha te mirat ....


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Sun 17 May - 21:30

Pershendetje dhe jave te mbare... e neser e du kafen prej teje
https://www.youtube.com/watch?v=qZ0FhVZce2o&feature=fvst
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Wed 20 May - 0:22

Trina shkruajti:
Pershendeje te uroj gjitha te mirat ....

Flm Trina,pershendetje edhe per ty,e kalo sa me mire

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Wed 20 May - 0:26

Rora shkruajti:
Pershendetje dhe jave te mbare... e neser e du kafen prej teje
https://www.youtube.com/watch?v=qZ0FhVZce2o&feature=fvst
Pershendetje edhe per ty...kafeee hmm po qe tybe po ta le atu nje Razz
https://www.youtube.com/watch?v=zk0TmajJyZI Wink

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Thu 21 May - 16:52

urime 1000 e fiuuuu postime... qarosna moreee hej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Thu 21 May - 16:54

flm po sot nuk ka qarosje se jom disi i merzitur........

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Thu 21 May - 22:41

Gazi shkruajti:
flm po sot nuk ka qarosje se jom disi i merzitur........

tash a ka... confused rrrrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Thu 21 May - 22:47

Rora shkruajti:
Gazi shkruajti:
flm po sot nuk ka qarosje se jom disi i merzitur........

tash a ka... confused rrrrr
Evil or Very Mad cigare Wink

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Thu 21 May - 22:58

Gazi shkruajti:
Rora shkruajti:
Gazi shkruajti:
flm po sot nuk ka qarosje se jom disi i merzitur........

tash a ka... confused rrrrr
Evil or Very Mad cigare Wink


love cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Sat 23 May - 21:52

Wink

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Mon 25 May - 12:25

Gazi

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Sat 6 Jun - 14:38

gazi te peshendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Sat 6 Jun - 23:51

Uroj nje mbremje te kendeshme Smile

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Wed 10 Jun - 18:34

pershendetje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Thu 11 Jun - 14:04

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Wed 17 Jun - 2:48

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac... erdha me t'pershendet ama edhe me t'lyp pare se koha detit tash... a nive? Numrin e kontos e ki, e hajt se nuk i kallzoj asaj binakes tjeter se tani duhesh mu shpenzu ma shum. Shnosh asaj vitin tjeter i jep Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Thu 18 Jun - 15:18

Shum flm te gjithve per pershendetje,jeni te mrekullushen Razz
ju pershendes

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Thu 18 Jun - 16:13

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LuLjaa

avatar

Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Fri 19 Jun - 2:32

Gazii t`pershendess ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Fri 19 Jun - 9:52
Babi te pershndes shumee...dhe deshiroj nje Fund jave te mrekullushmee..!!

Si Gjithmon per ty me Rrespekt Cika Jotee...Te percafoj nga Large
love_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   Sat 20 Jun - 12:11


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gazi ...................   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gazi ...................
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: