ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Arti.................

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Arti.................   Sat 16 May - 14:12

Te pershendes te uroj gjitha te mirat ne jete ..


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Sun 17 May - 21:31

Binakic... t`ka nxan peshku sot se nuk po nihesh hiq... Razz
https://www.youtube.com/watch?v=qZ0FhVZce2o&feature=fvst
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Wed 20 May - 0:32


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Mon 25 May - 12:03

Arti

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Sat 6 Jun - 14:50

Te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Sat 6 Jun - 23:35

Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Wed 10 Jun - 18:30


Arti te solla nje pershendetje ne dhomen tende
te deshiroj gjitj te mirat!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 11 Jun - 14:03

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Wed 17 Jun - 2:48

Oooooo iiiii keq, o i shtremt, o iiiii keeeeeq ooo i shtremt, je per gjynaaa Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 10:44

Trina shkruajti:
Te pershendes te uroj gjitha te mirat ne jete ..


T'falemnderit Trina, gjithashtu te uroj gjithe te mirat ne jete.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 10:49

Rora shkruajti:
Binakic... t`ka nxan peshku sot se nuk po nihesh hiq... Razz
https://www.youtube.com/watch?v=qZ0FhVZce2o&feature=fvst

Binakic, duhet me kan shume i madh peshku, per me m'hanger mue Very Happy

T'falemnderit per kangen love

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 10:50

Gazi shkruajti:
Pershendetje

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU

Pershendetje edhe per ty Gazi, e t'falemnderit per viziten dhe per kengen.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 10:51

Desert shkruajti:
Arti

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert

T'falemnderit Desert, gjithashtu te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 10:53

aLbaChiCk shkruajti:
Te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme


T'falemnderit Alba love . Edhe pse me vonese po te pergjigjem, po besoj qe ate fundjave e kam kalu mire Wink

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 10:54

Trina shkruajti:
Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


T'falemnderit Trina. Edhe ty po te pergjigjem me vonese, edhe po t'kallzoj qe kete dite kam kalu mbremje te kendshme Very Happy

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 10:58

Romansa shkruajti:

Arti te solla nje pershendetje ne dhomen tende
te deshiroj gjitj te mirat!

T'falemnderit Romansa, me viziten tende, me zbukurove dhomen love

Gjithashtu te uroj gjithe te mirat.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 11:04

ritta shkruajti:

T'falemnderit Ritta, besoj qe kete dite e kam kalu mire.

T'pershendes dhe te uroj gjithe te mirat.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 11:06

Rigona shkruajti:
Oooooo iiiii keq, o i shtremt, o iiiii keeeeeq ooo i shtremt, je per gjynaaa Razz

Ani a nuk po t'vjen ty gjynah prej meje me ma perkujtu qe jom i keq e i shtremt a? Sad Crying or Very sad

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Thu 18 Jun - 16:26

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LuLjaa

avatar

Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Fri 19 Jun - 2:31

Selim t`pershendes e kalofsh mire me vazhdim ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Fri 19 Jun - 9:31Deshiroj nje Fund jave te Mrekullushmee..!!!

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Fri 19 Jun - 18:22

Arti shkruajti:


Ani a nuk po t'vjen ty gjynah prej meje me ma perkujtu qe jom i keq e i shtremt a? Sad Crying or Very sad

Kujt i ka hup gjynahi qe me gjet une? Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Fri 19 Jun - 19:20

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Sat 20 Jun - 0:47

zhaneta shkruajti:


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Arti.................   Sat 20 Jun - 0:48

LuLjaa shkruajti:
Selim t`pershendes e kalofsh mire me vazhdim ..

T'falemnderit Sabile, edhe une t'pershendes ty, e uroj te kalosh mire. Qaaaf ty.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Arti.................   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Arti.................
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: