ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Albonita,,,,,,,,,,

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Albonita,,,,,,,,,,   Sat 16 May - 14:14

Te pershendes Jete , e te uroj gjitha te mirat ne jete ..


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 17 May - 21:32

Prano pershendetje sis... doku ma shpesh sidomos te kafja...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Wed 20 May - 0:33


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Mon 25 May - 12:04

Albonita

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sat 6 Jun - 12:48

O Jeta ime ... shpresoj se po kalon mir ne pushim .... rrush te flm shum per telefonatat qe me ben ... edhe pse jem larg gjithmon po jemi bashk .... Jete ,,, a din se je Qika ime moj Very Happy ... te pershendes perzemersisht , te mpuq e te do Mama shum shum love


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sat 6 Jun - 13:18

albonita pershendetje... e mos harro ni kg kafe me mar kur te kthehesh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sat 6 Jun - 14:33

Loqkushe te pershendes dhe te uroj nje pushim sa me mire.Te perqafoje shummeee shummmeeeeee love

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sat 6 Jun - 23:48

Uroj nje mbremje te kendeshme Jeta ime Smile

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Mon 8 Jun - 2:37

Ku je MOTRUSHE se po e ndiem mungesen tende...t'uroi t'kaloni pushime t'kendshme ku do c'jeni...Te pershende Zhaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Tue 9 Jun - 15:47
Crying or Very sad

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Tue 9 Jun - 15:53

Motrushe per ty nje Puthje..

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Tue 9 Jun - 18:28


hmm ku je moj Shocked
Pershendetje Qike Gjakovare ku do qe gjindesh e shpresoj po kalon sa me mire love

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Wed 10 Jun - 18:33


pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Thu 11 Jun - 14:04

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 13:34

Trina shkruajti:
Te pershendes Jete , e te uroj gjitha te mirat ne jete ..Mami.

Te faliminderit shumee..per kujdesin dhe Hapjen e dhomes timeee..! love hehehe

Deshiroj nje te djelle te qet me shum Rrespekt per ty ----> Cika _ Lorena.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 13:38

Rora shkruajti:
Prano pershendetje sis... doku ma shpesh sidomos te kafja...


I pranoj me shm deshire e Rrespekt se kam per ty.

Faliminderit shumeee ..pa tjetr se do jam ketu me shpesh tani e tutje...

Ja Caffen po ta sjelli ketu Loqke mbasi ende nuk mu dha mundesija te sherbej ty Caffe ketu..!

Falimindert shumee..deshiroj nje dite te cete..me shum Rrespekt per ty ---> Albonita.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 13:41

Gazi shkruajti:
Pershendetje

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU


Gjithashtu pershndetje Babi...faliminderit shumeee..

Deshiroj nje te djelle te cete..me shum Rrespket per ty ----> Cika__Lorenahttps://www.youtube.com/watch?v=R4KwMoz_w24&feature=related
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 13:43

Desert shkruajti:
Albonita

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert


Desert. love hehehe

Faliminderit shumeee..po ashtu deshiroj gjitha te mirat e kesaj Bote ty e bar familjes tende..!

Deshiroj nje tite te qet..me shum Rrespket per ty ---> Albonita.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 13:49

Trina shkruajti:
O Jeta ime ... shpresoj se po kalon mir ne pushim .... rrush te flm shum per telefonatat qe me ben ... edhe pse jem larg gjithmon po jemi bashk .... Jete ,,, a din se je Qika ime moj Very Happy ... te pershendes perzemersisht , te mpuq e te do Mama shum shum love
Te faliminderit shumeee.

Se asnje moment as nje sekond nuk me harron...kam kalua shum mire ne pushim siq te kam tregua.

Sa dojemi large kam mu mundu e qen pran teje... pran gjkosit tend te ngrohet seme mbanee...!

Po moj e die se jam Cika jote s eme ki trgua ne Tel;)

Te perqafoj fortee e te shrngoj shummeeeeee nga largeee::! love


Si gjithmon me shum Rrespekt per ty -----> Cika __LorenaMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 13:53

Rora shkruajti:
albonita pershendetje... e mos harro ni kg kafe me mar kur te kthehesh...Aahhahahahhhaha


Loqka...te pershndes shumeeee...po besom ta kisha dite te kisha prue Caffe nga Hr...ja Ne vend te Caffes Diq tjer..!

Te falimindert deshiroj nje dite te djelle te cete..e percafoj shumee.. love


Me shum Rrespekt per ty ---> Albonita.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 13:56

aLbaChiCk shkruajti:
Loqkushe te pershendes dhe te uroj nje pushim sa me mire.Te perqafoje shummeee shummmeeeeee love
Ei ..Zemra ime Falimindert shumeee...po ashtu deshiroj nje te djelle te qete love


Te pershndet Albonita me shumee Rrespekt se kam per tyyy...!


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 13:58

Trina shkruajti:
Uroj nje mbremje te kendeshme Jeta ime SmileGjithashtu deshiroj nje te djelle te mrekullushmeee..Oh Jeta imeeee


Te puthi nje here Forteeeeeeeeeee :love
: love love hehehe hehehe hehehe heheheMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 14:04

zhaneta shkruajti:
Ku je MOTRUSHE se po e ndiem mungesen tende...t'uroi t'kaloni pushime t'kendshme ku do c'jeni...Te pershende Zhaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ZhAnIiIiIiIiiIiiI


Edhe ti me ki mungua shumeeee..beso..je nje engjullushe oj Loqke te faliminderit shumeeeee......!

Po ashtu te pershndes Zemresisht ..ku do se gjindesh ne kto momentee.....Me Rrespekt per ty --> Albonita..!


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 14:07

Trina shkruajti:Crying or Very sadNo loveSkam Fjale love love love love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   Sun 14 Jun - 14:10

zhaneta shkruajti:
Motrushe per ty nje Puthje..

ZhAnIiIiIiiIIiIiI love love hehehe hehehe

Edhe une ty ta dhuroj Nje Puthe te ngrohet Oh Engjullusheee..!


Falimindert shumee Rrespekt.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Albonita,,,,,,,,,,   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Albonita,,,,,,,,,,
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: