ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Zhaneta ............

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Zhaneta ............   Sat 16 May - 14:15

Zhani , te pershendes e te uroj gjitha te mirat ....


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sun 17 May - 21:34

zhaneta uroj te kalosh mire kudo qe ndodhesh..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Wed 20 May - 0:34


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Mon 25 May - 12:05

Zhaneta

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sat 6 Jun - 14:49

Zhaniiii te pershendes bukuroshe dhe te uroj nje fundjave te mrekullueshme love

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sat 6 Jun - 15:16

Rora shkruajti:
zhaneta uroj te kalosh mire kudo qe ndodhesh..


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sat 6 Jun - 15:22

Trina shkruajti:
Zhani , te pershendes e te uroj gjitha te mirat ....RRushe te falenderoi shum e shum per hapjen e dhomes qe m'keni ber kaq t'buker...edhe nje love

Me Respekt Zhaniiiiiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sat 6 Jun - 15:32

Gazi shkruajti:
Pershendetje

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU

Gazi ju Falenderio per urimin dhe kenge kaq t'buker ....

Me Respek Zhani...... Wink


Ja edhe nje Lulue pet ty.... Very Happy


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sat 6 Jun - 15:35

Desert shkruajti:
Zhaneta

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sat 6 Jun - 15:38

aLbaChiCk shkruajti:
Zhaniiii te pershendes bukuroshe dhe te uroj nje fundjave te mrekullueshme loveOJ Miss Alba ju Falenderoi ku do qe jeni n'keto momente per ket urim kaq t'buker....pershendetje nga Zhani...edhe nje love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sat 6 Jun - 23:35

Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Wed 10 Jun - 18:37


pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Thu 11 Jun - 14:07

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Wed 17 Jun - 2:46

Përshëndetje Zhanetë love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LuLjaa

avatar

Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Fri 19 Jun - 2:33

Nje pershendetje t'madhe per tyy ..... love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Fri 19 Jun - 9:36

Zhani..

Mase pari duna te falenderoj...se asnje here nuk me harron...

Te pershndes dhe deshiroj te kesh nje Fund jave te Mrekulushmee..

Te perqafoj shumee Engjullushee

love hehehe
_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sat 20 Jun - 12:09


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sat 20 Jun - 12:15

Arti shkruajti:

Ju falenderoi shum Arti per urimin qe ma keni derguar....


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sun 21 Jun - 22:20

Zhanete te pershendes e te uroj nje mbremje te qete,qe ketu tu te prit jom me nje lule se vete une Laughing Wink

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   Sun 5 Jul - 0:22

Zhaaaniiii, oooo Zhaaaaniiii, a je gjalle murri, se krejt ke hup edhe ti?!

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zhaneta ............   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zhaneta ............
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: