ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Rora.

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Rora.   Sat 16 May - 14:31

Te pershendes , e te uroj gjitha te mirat ne jete ..._________________


Edituar për herë të fundit nga Trina në Sun 14 Jun - 20:21, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sun 17 May - 21:46

trinka... dankeeeeee love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Rora.   Wed 20 May - 0:44


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Thu 21 May - 22:59

Gazi shkruajti:
Pershendetje

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU

flm.. gjithashtu edhe juve i nderuar... !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rora.   Mon 25 May - 12:24

Rora

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Tue 26 May - 21:28

Desert shkruajti:
Rora

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert

Flm shume... love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 6 Jun - 14:35

Zemrushe te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 6 Jun - 23:44

Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sun 7 Jun - 16:45

aLbaChiCk shkruajti:
Zemrushe te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme


oo flm shume tu gezoft zemra ty...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sun 7 Jun - 16:45

Trina shkruajti:
Uroj nje mbremje te kendeshme Smile

danke shmoklejkkkk... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rora.   Wed 10 Jun - 18:33


pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rora.   Thu 11 Jun - 14:04

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 13 Jun - 22:55

Romansa shkruajti:

pershendetje
flm... love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 13 Jun - 22:55

ritta shkruajti:
danke du auch.. love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Rora.   Wed 17 Jun - 2:44

Çka je tu bo?! Qysh je? Partinë si ma ke? hahahahaha...
M'ka marr malli pak valla per asi debati t'nxet veç nejse. love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Wed 17 Jun - 22:30

Rigona shkruajti:
Çka je tu bo?! Qysh je? Partinë si ma ke? hahahahaha...
M'ka marr malli pak valla per asi debati t'nxet veç nejse. love
hahahahah loqken ty.. spo kena konkurente ketu e per ata spoa kaa debate te nxehta perveluese... te pershendes shume love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LuLjaa

avatar

Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Fri 19 Jun - 2:33

T`pershendess shume tyjee love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Fri 19 Jun - 9:18
Deshiroj nje Fund jave te Mrekullushmee...!!!

hehehe love

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 20 Jun - 12:04


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 20 Jun - 23:13

LuLjaa shkruajti:
T`pershendess shume tyjee love
oo edhe une shume te qafiii hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 20 Jun - 23:14

Albonita shkruajti:Deshiroj nje Fund jave te Mrekullushmee...!!!

hehehe love

flm shume albi.. po ashtu wikenddd si te kish qejff.. love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 20 Jun - 23:14

Arti shkruajti:
flm shume... krejt ke hup me gjithe peshqi edhe ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sun 21 Jun - 22:08

oj e keqe qe kete lule per ty Razz

Rora pershendetje e te uroj nje mbremje te qete

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Mon 22 Jun - 21:52

Gazi shkruajti:
oj e keqe qe kete lule per ty Razz

Rora pershendetje e te uroj nje mbremje te qete

flm shume veq kishe pas harru me ja hek therrat... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sun 5 Jul - 0:24

Biiinakiiicë, qeto dit ko me ardh me nejt, a m'bon hyzmet a jo, a m'qet kafe e qaj e? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rora.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rora.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: