ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Rora.

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 11 Jul - 12:23

Arti shkruajti:
Biiinakiiicë, qeto dit ko me ardh me nejt, a m'bon hyzmet a jo, a m'qet kafe e qaj e? Razz
valla t`kom bo edhe ke mujt veq n`spital me prit hyzmetin hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 11 Jul - 12:25

Rora shkruajti:
Arti shkruajti:
Biiinakiiicë, qeto dit ko me ardh me nejt, a m'bon hyzmet a jo, a m'qet kafe e qaj e? Razz
valla t`kom bo edhe ke mujt veq n`spital me prit hyzmetin hahahaha

S'ka lidhje, tjeter her m'pret te shpia Razz Very Happy

Qysh t'kom allahile, a je mir a jo?

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rora.   Sat 11 Jul - 12:36

po more bohet mire
pajj mire.. se koheve te fundit s`jom edhe mire po me rendesi me u knaq... Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rora.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rora.
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: