ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Princesha .........

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Princesha .........   Sat 16 May - 14:35

Te pershendes e te uroj gjitha te mirat ne jete ..


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Sun 17 May - 21:37

princesha... me shpresen qe je mire uroj ta gjesh princin se shpejti... cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Wed 20 May - 0:36


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Mon 25 May - 12:07

Prisncesha

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Thu 4 Jun - 0:02

Ju faleminderit te gjitheve per pershendetjet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Sat 6 Jun - 14:34

Te pershendes Princesha dhe te uroj nje fundjave te kendshme


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Sat 6 Jun - 23:45

Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Wed 10 Jun - 18:36


pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Thu 11 Jun - 14:05

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Sun 14 Jun - 0:05

Ju falemnderit nga zemra juve qe me keni pershendet ,nje pershendetje miqesore edhe nga une per ju .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Wed 17 Jun - 2:43

Diçka krejt je hup?!
Duhna me ardh me t'kqyr ka je hup.
Së shpejti... së shpejti. love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Fri 19 Jun - 9:24

Rigona shkruajti:
Diçka krejt je hup?!
Duhna me ardh me t'kqyr ka je hup.
Së shpejti... së shpejti. love
Po i bashkangjitem keti urimi...Kqyr edhe per mua Bukuri se diq krejt ka humbe?? confused


Deshiroj nje fund jave te mrekullushmee..!!!


Te percafon motra nga Largeee love hehehe

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Princesha .........   Sat 20 Jun - 12:05


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Princesha .........   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Princesha .........
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: