ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 aLbaChiCk

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: aLbaChiCk   Sat 16 May - 14:40

te pershendes e te uroj gjitha te mirat ne jete ....


_________________


Edituar për herë të fundit nga Trina në Sun 14 Jun - 20:22, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sun 17 May - 15:25

Trina te flm shume zemrushe gjithashtu te pershendes dhe uroj qe jeta jote te jete e mbushur me dashuri e lumturi ......Me respekt per ty aLba love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sun 17 May - 15:29

Alba pershendetje,und ich wünsche dir einen schönen sonntag

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sun 17 May - 15:44

gazi ich danke dir sehr...Pershendetje edhe per ty e gjithashtu te uroj nje te diele te mrekullueshme ....LG aLba
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Wed 20 May - 0:31


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Thu 21 May - 13:49

Gazi shkruajti:
Pershendetje

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU

Hey gazi te flm te pershendes edhe un ty e te uroj nje dite te mbare ...aLba

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Mon 25 May - 12:20

albaChick

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Tue 2 Jun - 23:32

Desert shkruajti:
albaChick

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert

Desert te flm per viziten.Te pershendes edhe un e te uroj nje mbremje te mire...aLba

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Thu 4 Jun - 23:34

qikiii... rrikiii te pershendes dhe te uroj wikend te nxehte love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sat 6 Jun - 14:23

Rora shkruajti:
qikiii... rrikiii te pershendes dhe te uroj wikend te nxehte love

Rora te flm shummmmm zemrushe.Te pershendes edhe un e te uroj nje wikend te mrekullueshem hehehe love


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sat 6 Jun - 23:46

Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sun 7 Jun - 17:03

Trina shkruajti:
Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


Trina te flm shume.Te pershendes edhe un e te uroj nje te diele te mrekullueshme love


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Wed 10 Jun - 18:28


pershendetje per Ty Alba....!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Thu 11 Jun - 14:02

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Thu 11 Jun - 20:06

Romansa shkruajti:

pershendetje per Ty Alba....!!

Romansa te flm shume per viziten.Te pershendes edhe un e te uroj nje mbremje te qete

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Thu 11 Jun - 20:09

ritta shkruajti:


ritta te flm per viziten.Te pershendes dhe te uroj nje mbremje te mrekullueshme

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gucci

avatar

Anzahl der Beiträge : 35
Reputation : 0
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 37

MesazhTitulli: Babushkaaa   Thu 11 Jun - 20:42

Pershendetje per ty ...shpresoj qe po kalon qaste te kendshem !!!

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiponjat.forumieren.de
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Thu 11 Jun - 20:57

Gucci shkruajti:
Pershendetje per ty ...shpresoj qe po kalon qaste te kendshem !!!


Hey Rahul flm shumeee süsser Wink Te pershendes edhe un dhe te uroj nje mbremje te mrekullueshme

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Wed 17 Jun - 2:45

AlbaaaÇikëëëë... lule
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LuLjaa

avatar

Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Fri 19 Jun - 2:34

Edhe pse u ba vone per mu erdha qe t`pershendes ketu .. love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Fri 19 Jun - 9:43

Alba..Deshiroj nje Fund jave te mrekullushmeee..!!!


Te pecafoj shumeee Zemrusheee..
love hehehe_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sat 20 Jun - 12:10


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sat 20 Jun - 20:51

Rigona shkruajti:
AlbaaaÇikëëëë... lule

Rigona a ti koke kon ne at vakt qe mkersitshe te dera a? kuku qik mi ke shti ethet thash qka u bo Rolling Eyes

Te flm shume per viziten e per lulet ......Te pershendes me shpres se je mire kudo dhe me kedo qe je ....aLba

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sat 20 Jun - 20:54

LuLjaa shkruajti:
Edhe pse u ba vone per mu erdha qe t`pershendes ketu .. love

Nuk eshte kurr vone per nje pershendetje nga ti loqk....Perher dera eshte e hapur per miqt e mi .Te flm shume per viziten LuLjaa e te pershendes edhe un shume shummee duke shpresu se je mire perher ....Me shume respekt per ty aLba love


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sat 20 Jun - 20:57

Albonita shkruajti:
Alba..Deshiroj nje Fund jave te mrekullushmeee..!!!


Te pecafoj shumeee Zemrusheee..
love heheheNita te flm shume loqk qe nuk harron te vizitosh oden time.Prano edhe ti pershendetje nga un dhe te uroj nje fundjave ashtu si ta don zemra ty ......Te perqafoonnn shummme aLba

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
aLbaChiCk
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: