ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 aLbaChiCk

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sat 20 Jun - 20:59

Arti shkruajti:

Hey dredhan e paske gjet rrugen per te oda ime a Razz ..... Te flm shume per viziten ...Te eprshendes dhe te uroj nje fundjave te qete e sidomos sonte Razz Razz Razz


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sun 21 Jun - 22:10

Alba pershendetje e te uroj nje mbmje te qete e shok flej se neser ne pune,e na lodh tani ne mbremje tu u kajt,o bre jom lodh Laughing
pershendetje
Wink

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Wed 1 Jul - 22:37

Gazi shkruajti:
Alba pershendetje e te uroj nje mbmje te qete e shok flej se neser ne pune,e na lodh tani ne mbremje tu u kajt,o bre jom lodh Laughing
pershendetje
Wink


hey gazi te flm shume per viziten e pershendetjen.Qe bre se edhe pak heret e tani po shkoj qy ..Ku me shku kerkush kaffe sum ka qit Very Happy .Te pershendes edhe un ty shume e te uroj gjithe te mirat e kesaj bote ty dhe asaj shkekes tonde Razz Razz (MOs i kallxo se um myt Razz ) .... Me shume respekt per ty aLba


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sun 5 Jul - 0:20

Dreeeeeedhaaaajk, ooooooj dreeeeedhaaaajk, ku ke hup murri ti?

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   Sun 19 Jul - 21:13

Arti shkruajti:
Dreeeeeedhaaaajk, ooooooj dreeeeedhaaaajk, ku ke hup murri ti?

Dredhan skam hup po jam tu u mundu me i gjet ni par syza te bardha se erdh vakti me ardh ne kosov e veq qato pom mungojn Laughing Laughing Laughing Laughing

Dredh flm per viziten te pershendes me shpres se je mire kudo qe gjindesh .......aLba Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: aLbaChiCk   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
aLbaChiCk
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: