ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Zoja ..................

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Zoja ..................   Sat 16 May - 14:45

Te pershendes e te Uroj gjitha te mirat ne jete ....


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sun 17 May - 21:40

Zoje uroj te jesh e zonja dhe suksese Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Wed 20 May - 0:39


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Mon 25 May - 12:18

Zoja

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 6 Jun - 13:21

Trina shkruajti:
Te pershendes e te Uroj gjitha te mirat ne jete ....Faleminderit Trina per mikepritjen .

Pershendetje edhe ty dhe nje fundjave te mbare te uroj. Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 6 Jun - 13:22

Rora shkruajti:
Zoje uroj te jesh e zonja dhe suksese Smile


Faleminderit Rora ,po ashtu te uroj edhe ty . Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 6 Jun - 13:24

Gazi shkruajti:
Pershendetje

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU

Faleminderit Gazi ,kengen po e ndegjoj tani per tani dhe e vetmja fjele qe po e kuptoj eshte Angel.


Pershendetje edhe ty dhe nje fundjave te mbare te uroj . Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 6 Jun - 13:26

Desert shkruajti:
Zoja

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert


Faleminderit Desert,pershendetje dhe nje fundjave te bukur paqi . Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 6 Jun - 14:32

Pershendetje ju uroj nje fundjave te mire

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 6 Jun - 23:46

Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Wed 10 Jun - 18:35


pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Thu 11 Jun - 14:05

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Fri 19 Jun - 9:32

Deshiroj nje Fund jave te Mrekullushme...!!

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 20 Jun - 12:09


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 1 May - 20:07

aLbaChiCk shkruajti:
Pershendetje ju uroj nje fundjave te mireFaleminderit Alba ,nje fundjave te bukur dhe te qet ju deshirojedhe juve .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 1 May - 20:08

Trina shkruajti:
Uroj nje mbremje te kendeshme SmileUroj qe edhe miqesia e jone te jete e pafundë .


Faleminderit shume .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 1 May - 20:09

Romansa shkruajti:

pershendetje

Pershendetje edhe juve Romansa me shkronjat me romantike ne forum .


Faleminderit .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 1 May - 20:10

ritta shkruajti:


Faleminderit Ritta , e bukur qofte jeta e juaj .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 1 May - 20:12

Albonita shkruajti:
Deshiroj nje Fund jave te Mrekullushme...!!


Duke shpresu qe edhe ju jeni duke kalu nje fundjave te mrekullueshme ju falenderoj shume .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   Sat 1 May - 20:13

Arti shkruajti:

Nje fundjave te bukur qofsh duke kaluar edhe ti Arti .(emri im me i preferuar )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zoja ..................   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zoja ..................
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: