ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Desert......

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Desert......   Sat 16 May - 14:54

Te pershendes e te uroj gjitha te mirat ne jete ...Edituar për herë të fundit nga Trina në Mon 25 May - 12:52, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Desert......   Sun 17 May - 21:43

Alpine... te pershendes dhe te uroj cdo te mira...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Desert......   Wed 20 May - 0:41


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Mon 25 May - 12:27

Trina shkruajti:
Te pershendes e te uroj gjitha te mirat ne jete ...Trina

flmderit per hapjen e odes, lulet e mrekullueshme dhe pershendetjen qe keni lene ketu.

Gjithashtu uroj per ju gjithe te mirat ne jeten private dhe profesionale.

me ngrohtesi
desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Mon 25 May - 12:28

Rora shkruajti:
Alpine... te pershendes dhe te uroj cdo te mira...

Rora

pershendetja shkon edhe tek ju duke ju uruar gjitha te mirat ne jete.


me ngrohtesi
Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Mon 25 May - 12:29

Gazi shkruajti:
Pershendetje

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU

Gazi

kete ne youtube tani nuk po mundem me shiki (ristrikcionet e kane fajin). flmderit shume megjithate.


pershendetje dhe per ju dhe gjithe te mirat.

me ngrohtesi

Alpine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Desert......   Sat 6 Jun - 14:36

Te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Sat 6 Jun - 23:43

Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Wed 10 Jun - 18:36


pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Thu 11 Jun - 11:53

aLbaChiCk shkruajti:
Te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme

[img][/img]
flmderit per pershendejte dhe gjithe te mirat....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Thu 11 Jun - 11:55

Trina shkruajti:
Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


flmderit dhe gjithashtu.....

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Thu 11 Jun - 11:58

Romansa shkruajti:

pershendetje

Romansa,

pershndetje per ty dhe gjithe te mirat ...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Thu 11 Jun - 14:03

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Tue 16 Jun - 11:47

ritta shkruajti:

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Desert......   Fri 19 Jun - 9:20
Deshiroj nje fund jave te Mrekullushme...!!!

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Desert......   Sat 20 Jun - 12:05


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Desert......   Sun 21 Jun - 22:52

ku je ti moj qe ke humb krejt Shocked
Prshendetje Desert ku do qe te jeshe
Wink

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Desert......   Sun 5 Jul - 0:26

Nime krejt je hup edhe ti, hajde moj se spo ka kush me m'vleresu kur po knoj Razz Very Happy

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Fri 10 Jul - 14:43

Arti shkruajti:
Nime krejt je hup edhe ti, hajde moj se spo ka kush me m'vleresu kur po knoj Razz Very Happy

se pari flm per urimin e vikendit/ve te mira uroj ty cdo dite te jetes te jete e mire dhe si don tiehh per me hup joooo.... nuk humb po ty spo ta ndij zanin me see... mos e ke lon kendimin e kuku per ty cka te gjen e Very Happy

gjitha te mirat uroj per ty arti

desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Fri 10 Jul - 14:48

Albonita shkruajti:Deshiroj nje fund jave te Mrekullushme...!!!

gjitashtu per ty uroj nje jave te kendshme

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Desert......   Fri 10 Jul - 14:50

Gazi shkruajti:
ku je ti moj qe ke humb krejt Shocked
Prshendetje Desert ku do qe te jeshe
Wink

po edhe ti po mendon si arti aa Very Happy.....


edhe per ty uroj te degjoj gjithehere fjale te mire Wink


me respekt
desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Desert......   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Desert......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: