ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Rita ............

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Rita ............   Sat 16 May - 14:58

Te pershendes e te uroj gjitha te mirat ne jete ..


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sun 17 May - 21:45

Rita... uroj te kalosh caste te kendshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Wed 20 May - 0:43


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Mon 25 May - 12:22

Rita

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sat 6 Jun - 14:41

Te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sat 6 Jun - 23:40

Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sun 7 Jun - 19:49

Trina shkruajti:
Te pershendes e te uroj gjitha te mirat ne jete ..
trina te falenderoj shum se pari per temen qe ke hap per te me pershendetur mua.....

te uroj gjith te mirat ne jete.........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sun 7 Jun - 19:50

Gazi shkruajti:
Pershendetje

https://www.youtube.com/watch?v=AIGGVIkcyWU

gazi te flm per kete kenge te bukur


qaste te kendshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sun 7 Jun - 19:52

Desert shkruajti:
Rita

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert

desert e dashur

te pershndes nga thellsia e zemres

te uroj te mirat e kesaj bote.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sun 7 Jun - 19:54

aLbaChiCk shkruajti:
Te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme


te pershendes dhe un ty shum shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sun 7 Jun - 19:55

Trina shkruajti:
Uroj nje mbremje te kendeshme Smile


te flm shum trina
qaste te kendshme dhe per ty...........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Wed 10 Jun - 18:31

pershendetje!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Thu 11 Jun - 14:00

Romansa shkruajti:
pershendetje!


flm shummmmm
pershendetje dhe per ty romansa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LuLjaa

avatar

Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Fri 19 Jun - 2:38

T`pershendes shume ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Fri 19 Jun - 9:13
Deshiroj nje Fund jave te mrekullushme..!!!

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sat 20 Jun - 11:00

Oj e gzune, doku moj ma shpesh se hala duhesh me na qarros per ditlindje Razz


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sat 20 Jun - 16:16

LuLjaa shkruajti:
T`pershendes shume ...


pershendetje te ngrohta dhe per ty e dashur.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sat 20 Jun - 16:17

Albonita shkruajti:Deshiroj nje Fund jave te mrekullushme..!!!


nita te flm shum shum .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sat 20 Jun - 16:21

Arti shkruajti:
Oj e gzune, doku moj ma shpesh se hala duhesh me na qarros per ditlindje Razz


kuku a hala se paske marr ni cop torte ? hajt se po ta bij te dhoma jote ....


i gzun dhe per ty nje pershendetje te madhe....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sun 21 Jun - 22:17

Rita pershendetje e te uroj nje mbremje te qete

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Wed 24 Jun - 21:39

te faleminderit shum gazi per viziten
dhe per lulen


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Rita ............   Sun 5 Jul - 0:21

Oj sugaricë, ka na ke hup moj, se nuk po t'nihet zani hiq?!

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rita ............   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rita ............
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: