ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Trina

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Trina   Sat 16 May - 15:38

Te pershendes e te uroje gjdo te mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Trina   Sat 16 May - 15:41

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Trina   Sun 17 May - 21:48

trinushk... me shpresen qe po kalon mire te motra... ishalla e rrxon filxherin e pervelohesh... lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Trina   Wed 20 May - 0:46


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Trina   Wed 20 May - 1:35

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Sat 23 May - 22:01

Gaz, Rora, Zhani ju flm shum per pershendje e juaja, ju pershendes me shum respekt dhe un juve ...


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Mon 25 May - 12:25

Trina

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Trina   Sat 6 Jun - 14:37

Tinushee te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme love

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Wed 10 Jun - 18:38


pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Wed 10 Jun - 20:25

Desert shkruajti:
Trina

Pershendetje te perzemerta dhe gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jetes.

Desert

Desert te flm shum per pershendejen tende , prano pershendetje edhe nga ana ime Smile


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Wed 10 Jun - 20:27

aLbaChiCk shkruajti:
Tinushee te pershendes dhe te uroj nje fundjave te kendshme love


Albushe , teflm shum per pershendjen tende, te pershendes edhe un ty shum ..


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Wed 10 Jun - 20:27

Romansa shkruajti:

pershendetje

Romanca te flm shum, prano pershendetje edhe nga ana ime..


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Thu 11 Jun - 14:10

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Trina   Wed 17 Jun - 2:42

Ku je moj ti?!
Hajde, hajde e hajna ka ni akullore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LuLjaa

avatar

Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

MesazhTitulli: Re: Trina   Fri 19 Jun - 2:35

Trina t`pershendess .....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Trina   Fri 19 Jun - 9:47
Mami...te falnderoj shumeee..se kurr nuk me harron...!!! love


Te percafoj shumeeee, dhe deshiroj nje Fund jave te mrekullushmee....!
love love

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Trina   Sat 20 Jun - 12:10


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Sun 21 Jun - 21:03

ritta shkruajti:

Flm Shum Rita,... te pershendes me shum Respekt ..


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Sun 21 Jun - 21:05

Rigona shkruajti:
Ku je moj ti?!
Hajde, hajde e hajna ka ni akullore.

KA je moj tash ti , mu shkrin akulloret Razz

Te flm per vizit , te pershendes me shum respekt ..


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Sun 21 Jun - 21:07

LuLjaa shkruajti:
Trina t`pershendess .....


Te flm shum Lule , te pershendes me shum respekt ..


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Sun 21 Jun - 21:12

Albonita shkruajti:Mami...te falnderoj shumeee..se kurr nuk me harron...!!! love


Te percafoj shumeeee, dhe deshiroj nje Fund jave te mrekullushmee....!
love love

Jeta ime je voglushja ime e mami nuk mundme te harroj , te flm shum per pershendetjen tende te pershendes me shum respekt , love love love


_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Trina   Sun 21 Jun - 21:20

Arti shkruajti:

Flm shum Art , te pershendes me shum respekt Very Happy_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Trina   Sun 21 Jun - 22:04

Trina te pershendes e t uroj nje mbremje te qete
Razz

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Trina   Sun 5 Jul - 0:31

Oooj Triinoooo, qka je hup moj, a prej tashi ja ke nis mi qit ato flijat qe ja ke premtu Albes edhe Zhanit a? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Trina   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Trina
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: