ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 2:12

Arti shkruajti:


Eh, fatmiresisht dhelpra eshte e gjinis femrore Razz lol!

Oooooo... s'jon dal statistika kot që ju pjeki vonë edhe qata nuk jau rrok menyren figurative hiq. Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 2:16

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Eh, fatmiresisht dhelpra eshte e gjinis femrore Razz lol!

Oooooo... s'jon dal statistika kot që ju pjeki vonë edhe qata nuk jau rrok menyren figurative hiq. Razz

Figura .... ckaaaa? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 2:25

Arti shkruajti:


Figura .... ckaaaa? Razz

... tive Art... fiiiguraaativeee.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 2:29

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Figura .... ckaaaa? Razz

... tive Art... fiiiguraaativeee.

Cka kishim bo na, mos me ju pas juve me naj perserit fjalet qeshtu Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 2:49

Arti shkruajti:


Cka kishim bo na, mos me ju pas juve me naj perserit fjalet qeshtu Razz

Nuk ishi pjek kurr Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 2:50

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Cka kishim bo na, mos me ju pas juve me naj perserit fjalet qeshtu Razz

Nuk ishi pjek kurr Razz


As nuk ishim shurdhu kurr Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 2:52

Arti shkruajti:
Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Cka kishim bo na, mos me ju pas juve me naj perserit fjalet qeshtu Razz

Nuk ishi pjek kurr Razz


As nuk ishim shurdhu kurr Razz

E kemi edhe at veti qe ju sillim ka t'dojm Very Happy
ndash ju pjekim, ndash ju shurdhojm, ndash ju qorrojm Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 2:56

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:
Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Cka kishim bo na, mos me ju pas juve me naj perserit fjalet qeshtu Razz

Nuk ishi pjek kurr Razz


As nuk ishim shurdhu kurr Razz

E kemi edhe at veti qe ju sillim ka t'dojm Very Happy
ndash ju pjekim, ndash ju shurdhojm, ndash ju qorrojm Very Happy


Per katile, shpirtzeza, dihet qe ska kush qe jau kalon Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 3:02

Arti shkruajti:


Per katile, shpirtzeza, dihet qe ska kush qe jau kalon Razz

Shuj shuj se po t'silli ma ndryshe e po t'mirren ment Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 3:06

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Per katile, shpirtzeza, dihet qe ska kush qe jau kalon Razz

Shuj shuj se po t'silli ma ndryshe e po t'mirren ment Razz

Nuk eshte problem per neve, cka me ju bo juve qe edhe me ju sill nuk ka cka ju mirret, se as men nuk keni Razz ""

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 3:13

Arti shkruajti:



Nuk eshte problem per neve, cka me ju bo juve qe edhe me ju sill nuk ka cka ju mirret, se as men nuk keni Razz ""

Sipas statistikave te bera, meshkujt jane larg realitetit.
E edhe sipas statistikave tjera Very Happy meshkujt kane ma pak tru, ndash edhe men thuj Laughing se gjinia femerore. Ama qka osht ma e keqja, edhe qata pak tru nuk ju pjeket me kohe, po me vones sepse puberteti ju zgjat ma shume Laughing

(N)
p.s. e kunderta e gishtit t'Thaçit osht kjo N-ja n'kllapa. Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 3:17

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:



Nuk eshte problem per neve, cka me ju bo juve qe edhe me ju sill nuk ka cka ju mirret, se as men nuk keni Razz ""

Sipas statistikave te bera, meshkujt jane larg realitetit.
E edhe sipas statistikave tjera Very Happy meshkujt kane ma pak tru, ndash edhe men thuj Laughing se gjinia femerore. Ama qka osht ma e keqja, edhe qata pak tru nuk ju pjeket me kohe, po me vones sepse puberteti ju zgjat ma shume Laughing

(N)
p.s. e kunderta e gishtit t'Thaçit osht kjo N-ja n'kllapa. Razz


Sipas statistikave, meshkujt e shfrytezojn me mire intelegjencen dhe jane me te arsyeshem ne veprime Razz

P.S- Qato statistika qe i permene ti, femrat i kan bo, poooo? Razz Razz Razz Razz Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 3:21

Arti shkruajti:



Sipas statistikave, meshkujt e shfrytezojn me mire intelegjencen dhe jane me te arsyeshem ne veprime Razz

P.S- Qato statistika qe i permene ti, femrat i kan bo, poooo? Razz Razz Razz Razz Razz

Laughing
Gjema ni mashkull t'arsyeshem hahahahahahaha... uuuh se kom at figurem tem qetu bre qe shkrihet tuj kesh hahahahahaha...
Qka osht e arsyshme sipas juve?

p.s. qato statistika i kan bo universitete t'ndryshme e qe aty kan marr pjes te dy gjinit... ama kan marr pjes ata me dije racionale Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sat 6 Jun - 3:29

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:



Sipas statistikave, meshkujt e shfrytezojn me mire intelegjencen dhe jane me te arsyeshem ne veprime Razz

P.S- Qato statistika qe i permene ti, femrat i kan bo, poooo? Razz Razz Razz Razz Razz

Laughing
Gjema ni mashkull t'arsyeshem hahahahahahaha... uuuh se kom at figurem tem qetu bre qe shkrihet tuj kesh hahahahahaha...
Qka osht e arsyshme sipas juve?

p.s. qato statistika i kan bo universitete t'ndryshme e qe aty kan marr pjes te dy gjinit... ama kan marr pjes ata me dije racionale Very Happy


Shume meshkuj jan t'arsyeshem, me perjashtim najnja qe eshte si femer Razz

P.S - A ka femer me dije racionale a? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sun 7 Jun - 1:37

Arti shkruajti:



Shume meshkuj jan t'arsyeshem, me perjashtim najnja qe eshte si femer Razz

P.S - A ka femer me dije racionale a? Razz

He kuku per ty more... shko shko te syzetari e ti jep do syza per pamjen e realitetit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   Sun 7 Jun - 2:24

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:



Shume meshkuj jan t'arsyeshem, me perjashtim najnja qe eshte si femer Razz

P.S - A ka femer me dije racionale a? Razz

He kuku per ty more... shko shko te syzetari e ti jep do syza per pamjen e realitetit.

Pse a je kan ti a? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Sfide ne mes femrave dhe meshkujve...
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: