ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Sun 17 May - 20:36

ketu humbjen dhe fitoret mundeni me i shpreh te natyrave te ndryshme... ju mirepres... Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Sun 17 May - 20:41

Nisja e para ti Razz

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardushja

avatar

Anzahl der Beiträge : 83
Reputation : 0
Anmeldedatum : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Mon 18 May - 13:53

Fitore kam shum,spo di mi numri,gjith fitoj une,
Humbja me e madhe ne Jeten time ka qen,vdejka e nje Antare te Familjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Mon 18 May - 16:37

Fitoja me e madhe per mua deri tani ne kete jete eshte,qe Zoti me dhe edhe nje shance ta jetoj kete jete.
e humbje kam shum nuk po i permendi fare............

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Mon 18 May - 20:27

Gjate jetes, njeriu ka shume humbje dhe fitore. Te permendesh humbjen me te madhe, sigurisht se do ti pikellosh shume njerez, e te permendesh fitoren me te madhe, te thon shih si genjen ky Razz.

Kam pasur shume humbje dhe fitore, por nuk po i permend ...... Do me falësh oj Rora? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Fri 5 Jun - 3:23

Arti shkruajti:
Gjate jetes, njeriu ka shume humbje dhe fitore. Te permendesh humbjen me te madhe, sigurisht se do ti pikellosh shume njerez, e te permendesh fitoren me te madhe, te thon shih si genjen ky Razz.

Kam pasur shume humbje dhe fitore, por nuk po i permend ...... Do me falësh oj Rora? Razz

A t'i përmendi une... qe i thom pa ngurrim hiç, plus nuk kan pse t'thojn ty tani kishe qe po mburresh ose hajt se na shtine n'gjyna? Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Fri 5 Jun - 3:28

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:
Gjate jetes, njeriu ka shume humbje dhe fitore. Te permendesh humbjen me te madhe, sigurisht se do ti pikellosh shume njerez, e te permendesh fitoren me te madhe, te thon shih si genjen ky Razz.

Kam pasur shume humbje dhe fitore, por nuk po i permend ...... Do me falësh oj Rora? Razz

A t'i përmendi une... qe i thom pa ngurrim hiç, plus nuk kan pse t'thojn ty tani kishe qe po mburresh ose hajt se na shtine n'gjyna? Razz


Ik murri ti, se po shkreton najka cysh ja ki zanat Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Fri 5 Jun - 3:29

Arti shkruajti:


Ik murri ti, se po shkreton najka cysh ja ki zanat Razz

ha de hajt se po kom qef me t'i kthy ato kujtime pluuuus perveqse t'i sho lotet ty, jau sho edhe ktyne tjerve Very Happy


e asi se harrova une per veti me kallxu... humbje s'kom.
interesant veq momente hareje dhe gezimi, e mi vequ s'muj, se i kom krejt momentet si nana fmit Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Fri 5 Jun - 3:34

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Ik murri ti, se po shkreton najka cysh ja ki zanat Razz

ha de hajt se po kom qef me t'i kthy ato kujtime pluuuus perveqse t'i sho lotet ty, jau sho edhe ktyne tjerve Very Happy


e asi se harrova une per veti me kallxu... humbje s'kom.
interesant veq momente hareje dhe gezimi, e mi vequ s'muj, se i kom krejt momentet si nana fmit Very Happy

Cka po bon, a je mire? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Fri 5 Jun - 3:37

Arti shkruajti:


Cka po bon, a je mire? Razz

Qe valla tuj festu fitoren e fundit qe ta lash kile Razz

p.s. vllaznia a po t'qojn pare... se veq qeta e ki fitore ti Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Fri 5 Jun - 3:43

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Cka po bon, a je mire? Razz

Qe valla tuj festu fitoren e fundit qe ta lash kile Razz

p.s. vllaznia a po t'qojn pare... se veq qeta e ki fitore ti Razz

Tash mos pe feston kushtrimin Razz

Vllaznive une po ju qoj pare Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Fri 12 Jun - 9:49

Po i bije shkurte...kam pas shume Fitore...gjat jetse..po edhe humbje po jo shum me rendesi..!!!


Po nje Raste shum te rendesishem ce kam prite tash 4 vite uh ben --> E Humba..Kjo asht Humbja se me ka vra pak shumee thell ne Shpirte..sepse kam qendrua Besnike , se mos ta humbas..Po ja Jeta asht e Tille..edhe pajtona me Humbjen...! pale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MemphiSx



Anzahl der Beiträge : 81
Reputation : 0
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Sat 13 Jun - 17:33

Sdij qka osht humbja! Si konsideroj humbje,ato qe skan vlera!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Sun 14 Jun - 0:03

Albonita shkruajti:
Po i bije shkurte...kam pas shume Fitore...gjat jetse..po edhe humbje po jo shum me rendesi..!!!


Po nje Raste shum te rendesishem ce kam prite tash 4 vite uh ben --> E Humba..Kjo asht Humbja se me ka vra pak shumee thell ne Shpirte..sepse kam qendrua Besnike , se mos ta humbas..Po ja Jeta asht e Tille..edhe pajtona me Humbjen...! pale

Eshte mire kur e kupton me kohe (pa u lendu shume)dike edhe eshte mire te largohesh se ka njerez qe nuk meritojne as shoqerin e dikujt se lere me ,me shume.

Fitore gjithmon, asnje humbje me rendesi fatbardhesisht.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Tue 16 Jun - 8:55

Princesa shkruajti:
Albonita shkruajti:
Po i bije shkurte...kam pas shume Fitore...gjat jetse..po edhe humbje po jo shum me rendesi..!!!


Po nje Raste shum te rendesishem ce kam prite tash 4 vite uh ben --> E Humba..Kjo asht Humbja se me ka vra pak shumee thell ne Shpirte..sepse kam qendrua Besnike , se mos ta humbas..Po ja Jeta asht e Tille..edhe pajtona me Humbjen...! pale

Eshte mire kur e kupton me kohe (pa u lendu shume)dike edhe eshte mire te largohesh se ka njerez qe nuk meritojne as shoqerin e dikujt se lere me ,me shume.

Fitore gjithmon, asnje humbje me rendesi fatbardhesisht.



Po e kam kuptuar..edhe jam Largua...Edhe pse do jesim Ndoshta Mic Thjesht do ket Rrespektin siq ka pase edhe siq e kan Thjesht gjith Micet tejre..!III


Ty Motra ime me vejn mire s enuk ke pase asnje Hubje..inshalla Gjithmone ke fitore..edhe shpresoj se do kesht Gjitheee.... love love love

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Tue 16 Jun - 22:35

edhe une si cdo njeri i rendomte kom pas batica edhe zbatice ne jete.. po te une osht si me rend s`pari vine te kqija me prokolica pastaj fillojn me u fresku me te mira.. e keto dite kjo e fundit po dominon fatmiresisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Tue 16 Jun - 22:44

hmmm po si gjdo njeri edhe une kisha fitore e humbje,por humja por mund ta quj edhe fitore mbas andej ishte 23.11.2005

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Wed 17 Jun - 2:32

Gazi shkruajti:
hmmm po si gjdo njeri edhe une kisha fitore e humbje,por humja por mund ta quj edhe fitore mbas andej ishte 23.11.2005

Sa interesant!
Humbja, masanej edhe fitore!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Fri 26 Jun - 23:31

veq teposhtee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ALlma

avatar

Anzahl der Beiträge : 26
Reputation : 1
Anmeldedatum : 12/05/2009

MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   Mon 3 Aug - 15:22

Ajo qe jam sote ketu kjo eshte fitore ehumbjet spo i ceki se cdo kush najher deshton diqka por jo shum te rendsishme ..kaluse kan qen...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila eshte fitorja dhe humbja me e madhe qe keni pas ne jete... ?!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: