ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Si ballafaqoheni me sfidat ne jete...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Si ballafaqoheni me sfidat ne jete...   Sun 17 May - 20:42

e kom fjalen per problemet, sfidat, sprovat, deshperimet, deshtimet... etc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardushja

avatar

Anzahl der Beiträge : 83
Reputation : 0
Anmeldedatum : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Si ballafaqoheni me sfidat ne jete...   Mon 18 May - 13:52

Gjithmon perballna me q'do sfid qe me sjell Jeta...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ballafaqoheni me sfidat ne jete...   Mon 18 May - 23:42

Çdo sfide mundohem ti dal ne krye dhe kete gjithmone e bej me maturi te madhe, ne menyre qe te zgjidh ate ne menyre sa me te mire dhe gjithmon mundohem te mos mbetem fajtor per diçka qe nuk jam, por as nuk mundohem te bej fajtor dike qe nuk eshte.

Thjesht, deri me tani kam pasur sukses qe çdo sfide ti dal ne kry.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ballafaqoheni me sfidat ne jete...   Wed 3 Jun - 19:33

...Duke u perball...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blini

avatar

Anzahl der Beiträge : 524
Reputation : 1
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ballafaqoheni me sfidat ne jete...   Wed 3 Jun - 19:50

Problemet i tejkaloj leht... me nje fjale te urte, te lehte, te bute, çdogje e qetsoj ...
Deshprimi me then ne mendje... ( kam fjalen te k personat, por megjithate i them vetes - Çdo kush ka kapacitetin .....
Deshtimin nuk e perballoj por megjithate me nefund pajtohem sepse gjrat rrjedhin ashtu siç nerzit i paramendojne me heret apo vertete nuk ia arris vete qellimit !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ballafaqoheni me sfidat ne jete...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ballafaqoheni me sfidat ne jete...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: