ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Fenomenet paranormale

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Fenomenet paranormale   Sun 17 May - 22:05

a ju ka ndodh me u has me ndoni moment te tille... qe mu ndesh me ndoni fantazme/ me pas komunikim me ndoni shpirt te vdekun? ka njerz qe e pohojn se kto sende ekzistojn dhe qe i kane perjetu vet.

a keni dikush histori te tille?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fenomenet paranormale
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkencë :: Hapësirë filozofike-psikologjike-
Kërce tek: