ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Pershendetje edhe nga une

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ardushja

avatar

Anzahl der Beiträge : 83
Reputation : 0
Anmeldedatum : 18/05/2009

MesazhTitulli: Pershendetje edhe nga une   Mon 18 May - 13:44

Ju pershendes te gjithve...
Erdha ketu me shpres qe do te kaloj mir me juve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pershendetje edhe nga une   Mon 18 May - 16:28

Ardushja shkruajti:
Ju pershendes te gjithve...
Erdha ketu me shpres qe do te kaloj mir me juve.
pershendetje e mire se ke ardh ne mesi e engjujve Ardushja,kalo se me mire ketu Wink

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardushja

avatar

Anzahl der Beiträge : 83
Reputation : 0
Anmeldedatum : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje edhe nga une   Mon 18 May - 19:30

Gazi shkruajti:
Ardushja shkruajti:
Ju pershendes te gjithve...
Erdha ketu me shpres qe do te kaloj mir me juve.
pershendetje e mire se ke ardh ne mesi e engjujve Ardushja,kalo se me mire ketu Wink

Faleminderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Pershendetje edhe nga une   Mon 18 May - 20:42

Mire se ke ardh Ardushe, edhe une shpresoj dhe uroj qe do kalosh mire ketu.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardushja

avatar

Anzahl der Beiträge : 83
Reputation : 0
Anmeldedatum : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje edhe nga une   Tue 19 May - 0:24

Arti shkruajti:
Mire se ke ardh Ardushe, edhe une shpresoj dhe uroj qe do kalosh mire ketu.

Mir se ju kam gjet,Faleminderit per mikpritje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje edhe nga une   Tue 19 May - 11:53

Ardushja

Mire se ke ardhe ketu, uroj te kalojme çaste te kendshme sebashku


Alpine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Pershendetje edhe nga une   Thu 21 May - 14:15

Ardushe mire se ke ardhe ne FE caste te kendshme te uroj Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje edhe nga une   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje edhe nga une
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: