ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Si ndiheni tani?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 1:52

e pergjumur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 1:57

zhaneta shkruajti:
Trina shkruajti:
zhaneta shkruajti:
Trina shkruajti:
E lodhur se deri tash duke fshi Evil or Very Mad

OJ RRushe si t'kam...?

Per bes shum mir Very Happy kurr me happy se tash , qysh te kom ty , se nuk te kam taku moti ?

Shum po m'vjen mir RRushe se cenki mir...Besom shum po e ndie mungesen tende.. love

Dje te ka pershendetur Lazdrani... Wink

Nuk kam qen ne shtepi rrush as ne pun e per ate nuk kam mujt te kyqe ketu ,,,,

Wow flm shum , kur ta takon prap pershendete nga ana ime Smile

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 1:58

Arti shkruajti:
Trina shkruajti:
zhaneta shkruajti:
Trina shkruajti:
E lodhur se deri tash duke fshi Evil or Very Mad

OJ RRushe si t'kam...?

Per bes shum mir Very Happy kurr me happy se tash , qysh te kom ty , se nuk te kam taku moti ?

As kur ke lind nuk je kan ma happy a? Razz

Qy seni keq , qka po di u jam kan e vogel ahahahaaaaaaahaha

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 2:04

rraskapitu... syrgjinosurrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 2:06

Trina shkruajti:
Arti shkruajti:
Trina shkruajti:
zhaneta shkruajti:
Trina shkruajti:
E lodhur se deri tash duke fshi Evil or Very Mad

OJ RRushe si t'kam...?

Per bes shum mir Very Happy kurr me happy se tash , qysh te kom ty , se nuk te kam taku moti ?

As kur ke lind nuk je kan ma happy a? Razz

Qy seni keq , qka po di u jam kan e vogel ahahahaaaaaaahaha

Jo e di une, kur ke lind, je pas myt tu kajt Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 2:09

Trina shkruajti:
zhaneta shkruajti:
Trina shkruajti:
zhaneta shkruajti:
Trina shkruajti:
E lodhur se deri tash duke fshi Evil or Very Mad

OJ RRushe si t'kam...?

Per bes shum mir Very Happy kurr me happy se tash , qysh te kom ty , se nuk te kam taku moti ?

Shum po m'vjen mir RRushe se cenki mir...Besom shum po e ndie mungesen tende.. love

Dje te ka pershendetur Lazdrani... Wink

Nuk kam qen ne shtepi rrush as ne pun e per ate nuk kam mujt te kyqe ketu ,,,,

Wow flm shum , kur ta takon prap pershendete nga ana ime Smile

Ok RRushe do te krye ket Poresi....t'uroi nje mesnat t'mir.... love love hehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blini

avatar

Anzahl der Beiträge : 524
Reputation : 1
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 2:28

" i plagosur "
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 12:30

mire me disponim...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blini

avatar

Anzahl der Beiträge : 524
Reputation : 1
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 17:12

Bash mire - ani me kete te dyten hala me mire .... ( birren de ... )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 17:27

Mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blini

avatar

Anzahl der Beiträge : 524
Reputation : 1
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 17:36

I kritikuar !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 17:39

........ Neutral Crying or Very sad Neutral
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blini

avatar

Anzahl der Beiträge : 524
Reputation : 1
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 18:06

Ashtu siç nuk duhet !!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 18:21

Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 19:07

Pergjumshem Evil or Very Mad

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 19:30

[quote="Blini"]I kritikuar ![/quote]
pse Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 19:48

.... i vetem, i pambrojtur Neutral

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 19:49

E lodhur se po pastroi Diq... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 19:50

Arti shkruajti:
.... i vetem, i pambrojtur Neutral

Mos u tut Laughing

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 19:54

Trina shkruajti:
Arti shkruajti:
.... i vetem, i pambrojtur Neutral

Mos u tut Laughing

Ku tutet buRi bre? Laughing

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 19:55

Dyqysh ne dhe me shtine kur e pash ate shkrim Razz

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 19:58

Trina shkruajti:
Dyqysh ne dhe me shtine kur e pash ate shkrim Razz

Uh toka mos t'lshoft, sa shpirtmire qe je edhe ti Razz Laughing

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 22:39

Arti shkruajti:
Trina shkruajti:
Dyqysh ne dhe me shtine kur e pash ate shkrim Razz

Uh toka mos t'lshoft, sa shpirtmire qe je edhe ti Razz Laughing

Shum mir po ndihem, me ne fund Tomi me kuptoj si jam Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 23:36

Trina shkruajti:
Arti shkruajti:
Trina shkruajti:
Dyqysh ne dhe me shtine kur e pash ate shkrim Razz

Uh toka mos t'lshoft, sa shpirtmire qe je edhe ti Razz Laughing

Shum mir po ndihem, me ne fund Tomi me kuptoj si jam Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Qashtu, perparo pak, zhvillohu Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Sat 6 Jun - 23:38

Mad qy ku erdh kjo fyra se me bon nervoz Razz Laughing Laughing

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ndiheni tani?
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Argëtim dhe zbavitje-
Kërce tek: