Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  PortaliPortali  GalleryGallery  KërkoKërko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

 

 Si ndiheni tani?

Shko poshtë 
+10
aLbaChiCk
Blini
Romansa
Desert
Arti
zhaneta
Diana007
Gazi
Rora
Ardushja
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next
AutoriMesazh
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:30

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:


Me vjen mire..jete..Besoj s eki kalu mire me Gazin....flm se gjen koh e rrin me mua....

Eh i pave a..ehmmm

Sps rrush , edhe ti gjon shepsh koh per mu ,,,, miket per kete jon love

Jo kohve te fundit me shum ti ke pas koh per mua..te falendorj shumee.. love per ate te kam Mami Jete..Moter Zemr loqke krejt breeeeeee hehehe hehehe love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:35

Albonita shkruajti:




Jo kohve te fundit me shum ti ke pas koh per mua..te falendorj shumee.. love per ate te kam Mami Jete..Moter Zemr loqke krejt breeeeeee hehehe hehehe love

Jam mundu te jem me ty ,e ishalla ja kam arrit me sukes love , nuk mundme mos te gjej koh per te vogel time , nese edhe pse je me e gjat se un Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:37

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:




Jo kohve te fundit me shum ti ke pas koh per mua..te falendorj shumee.. love per ate te kam Mami Jete..Moter Zemr loqke krejt breeeeeee hehehe hehehe love

Jam mundu te jem me ty ,e ishalla ja kam arrit me sukes love , nuk mundme mos te gjej koh per te vogel time , nese edhe pse je me e gjat se un Laughing


Je mundue e te falnderoj..po edhe une kam mu mundu me qen afer teje..edhe pse ndoshta ne fd apo msn..nuk kam koh te mjaftushmee..do jam pran teje me Telfonate...sepse Meriton shumee ti love love love love hehehe hehehe lule
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:41

Albonita shkruajti:




Je mundue e te falnderoj..po edhe une kam mu mundu me qen afer teje..edhe pse ndoshta ne fd apo msn..nuk kam koh te mjaftushmee..do jam pran teje me Telfonate...sepse Meriton shumee ti love love love love hehehe hehehe lule

Flm shum rrush , eh ndoshta dy mujt e ardhshem edhe un do te jem me e angazhume me pun ,e ndoshta nuk do te kem koh per forum e msn , te pakten sa jam ne pun Smile , e ty te flm shum per telefonatat se mi ben , e se nuk me harron ,,, un gati kurr spo thirri Embarassed Crying or Very sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:45

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:




Je mundue e te falnderoj..po edhe une kam mu mundu me qen afer teje..edhe pse ndoshta ne fd apo msn..nuk kam koh te mjaftushmee..do jam pran teje me Telfonate...sepse Meriton shumee ti love love love love hehehe hehehe lule

Flm shum rrush , eh ndoshta dy mujt e ardhshem edhe un do te jem me e angazhume me pun ,e ndoshta nuk do te kem koh per forum e msn , te pakten sa jam ne pun Smile , e ty te flm shum per telefonatat se mi ben , e se nuk me harron ,,, un gati kurr spo thirri Embarassed Crying or Very sad


Le kur te shkoj une ne pushim..puno, qy..po sa do pake kur te vish ne Banese..hyn edhe te pakten me tjert fol..une te thras ne tel edhe heki mallin..jo moj une nuk e kqyri se nuk me thirr ti...kryesoja mu ndegjua ne sebashki ..si me thirre ti si te thirra une JEJT ASHTEE..AJEMI MOTRA..AJO ? love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:48

Albonita shkruajti:



Le kur te shkoj une ne pushim..puno, qy..po sa do pake kur te vish ne Banese..hyn edhe te pakten me tjert fol..une te thras ne tel edhe heki mallin..jo moj une nuk e kqyri se nuk me thirr ti...kryesoja mu ndegjua ne sebashki ..si me thirre ti si te thirra une JEJT ASHTEE..AJEMI MOTRA..AJO ? love

Hm nuk e kemi ne kur mundemi , un kam pun shum vetme kur te vin gurbetgjit Very Happy , po jete me rendesi esht mu ndegju e me marr vesh se jem mir , ama edhe un duhet kaiher , por ... Embarassed , edhe ateher kur me jepet mundesija , ty nuk te ben teli , veq kaiher ahahhahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arti

Arti


Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 40
Ort : Atje

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:54

Spo di me pershkru qfar ndjenje kom tash Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zhaneta

zhaneta


Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:56

Ky me lart nuk po e dika per vete ende...ahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:57

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:



Le kur te shkoj une ne pushim..puno, qy..po sa do pake kur te vish ne Banese..hyn edhe te pakten me tjert fol..une te thras ne tel edhe heki mallin..jo moj une nuk e kqyri se nuk me thirr ti...kryesoja mu ndegjua ne sebashki ..si me thirre ti si te thirra une JEJT ASHTEE..AJEMI MOTRA..AJO ? love

Hm nuk e kemi ne kur mundemi , un kam pun shum vetme kur te vin gurbetgjit Very Happy , po jete me rendesi esht mu ndegju e me marr vesh se jem mir , ama edhe un duhet kaiher , por ... Embarassed , edhe ateher kur me jepet mundesija , ty nuk te ben teli , veq kaiher ahahhahah



Shife cka thot kjo..poo veq nese jam ne sall te sportit aty nuk kam vale hic ne tel besom..duhet jjasht me dal ...kur ti shok sms.. ne Pune e mbaj ne tashe tel...po si do cofte kur ti shof une thirrjet apo sms un elajm meniher love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 2:59

Albonita shkruajti:



Shife cka thot kjo..poo veq nese jam ne sall te sportit aty nuk kam vale hic ne tel besom..duhet jjasht me dal ...kur ti shok sms.. ne Pune e mbaj ne tashe tel...po si do cofte kur ti shof une thirrjet apo sms un elajm meniher love

Eh po ndoshta ka qen bash kur je kon ne sall Laughing , un spo guxoj me i majt telat afer , e din arsyen rrush aty ne pun qka po ndodh ahahhhahh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:04

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:



Shife cka thot kjo..poo veq nese jam ne sall te sportit aty nuk kam vale hic ne tel besom..duhet jjasht me dal ...kur ti shok sms.. ne Pune e mbaj ne tashe tel...po si do cofte kur ti shof une thirrjet apo sms un elajm meniher love

Eh po ndoshta ka qen bash kur je kon ne sall Laughing , un spo guxoj me i majt telat afer , e din arsyen rrush aty ne pun qka po ndodh ahahhhahh



Aahahahhahahhaa


Skam care pa ardhe nje dite te puna jote..me fol me shefin ni here hahahahahhahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:06

Albonita shkruajti:




Aahahahhahahhaa


Skam care pa ardhe nje dite te puna jote..me fol me shefin ni here hahahahahhahhaha

Mos e le shum gjat eja me shpejt ahhahahaahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:09

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:




Aahahahhahahhaa


Skam care pa ardhe nje dite te puna jote..me fol me shefin ni here hahahahahhahhaha

Mos e le shum gjat eja me shpejt ahhahahaahahha


Jo skam care.. veq mos po ta ze vendin e punes une ty mandej hahahhahahahhahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:11

Albonita shkruajti:





Jo skam care.. veq mos po ta ze vendin e punes une ty mandej hahahhahahahhahha

Nuk ka rendesi si ti si un , nje jem Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:12

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:





Jo skam care.. veq mos po ta ze vendin e punes une ty mandej hahahhahahahhahha

Nuk ka rendesi si ti si un , nje jem Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Aahahhahaha, He de..veq inshalla nuk na xhelozojn edhe aty lol! love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:13

Albonita shkruajti:




Aahahhahaha, He de..veq inshalla nuk na xhelozojn edhe aty lol! love

Qe besa po , Evil or Very Mad kolegu siqerisht po Embarassed love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:19

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:




Aahahhahaha, He de..veq inshalla nuk na xhelozojn edhe aty lol! love

Qe besa po , Evil or Very Mad kolegu siqerisht po Embarassed love


Ma ndin mue forte..e nxerri ate nga puna meni here..edhe e zavndsoj unee ate edhe punojm bashke dyjat..hahhhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:21

Albonita shkruajti:


Ma ndin mue forte..e nxerri ate nga puna meni here..edhe e zavndsoj unee ate edhe punojm bashke dyjat..hahhhaa


Ahahahhhahhhahahahah

Oh se kem ate nafak ne me punu bashk Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
LuLjaa

LuLjaa


Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:29

Se diiii , hunt zhag pom shkojn pig
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:30

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:


Ma ndin mue forte..e nxerri ate nga puna meni here..edhe e zavndsoj unee ate edhe punojm bashke dyjat..hahhhaa


Ahahahhhahhhahahahah

Oh se kem ate nafak ne me punu bashk Laughing


Besom ishim knaqe.... edhe mbas pune drejt ne fitens Tennis..mandej kani Caffe me dal me pi bashke..oh zote po parmendoj si t eisha me tyy love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:31

LuLjaa shkruajti:
Se diiii , hunt zhag pom shkojn pig


Sa kam qeshe Oj LULJAA ahahhahahhahahhaha Ku e gjete pig
Mbrapsht në krye Shko poshtë
LuLjaa

LuLjaa


Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:32

Albonita po qashtu mu kan ba hunt mojj s'po rrej pig monkey
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Diana007

Diana007


Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:33

Albonita shkruajti:




Besom ishim knaqe.... edhe mbas pune drejt ne fitens Tennis..mandej kani Caffe me dal me pi bashke..oh zote po parmendoj si t eisha me tyy love

Na kish qit prej pune moj Razz Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:34

LuLjaa shkruajti:
Albonita po qashtu mu kan ba hunt mojj s'po rrej pig monkey



OJ loqke inshalla te regullohen se ndoshta ng aGripi ...hahahhahhahahha amo besom vdiqa kur e pashe pig
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Albonita

Albonita


Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 EmptySun 14 Jun - 3:36

Trina shkruajti:
Albonita shkruajti:




Besom ishim knaqe.... edhe mbas pune drejt ne fitens Tennis..mandej kani Caffe me dal me pi bashke..oh zote po parmendoj si t eisha me tyy love

Na kish qit prej pune moj Razz Laughing

Pse moj me na cite nga pune..kur punen e bejm si duhet edhe e rrespektojm vend punimin, mas orarit te punes ....asht drejt e jona ka doj ma me shkue ather ski lidhje me pune me qy..ahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty
MesazhTitulli: Re: Si ndiheni tani?   Si ndiheni tani? - Faqe 11 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ndiheni tani?
Mbrapsht në krye 
Faqja 11 e 14Shko tek faqja : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Argëtim dhe zbavitje-
Kërce tek: