ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Angel

avatar

Anzahl der Beiträge : 28
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Pershendetje   Sat 13 Dec - 0:02

Pershendetje per gjithe vizitoret e kesaj faqe , besoj se do te kalojm mir ketu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat 13 Dec - 14:57

Angel shkruajti:
Pershendetje per gjithe vizitoret e kesaj faqe , besoj se do te kalojm mir ketu Very Happy
Pershendetje edhe ty Angel,po beoj edhe une d te ja kalojm mir Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Angel

avatar

Anzahl der Beiträge : 28
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat 13 Dec - 16:08

Gazi shkruajti:
Angel shkruajti:
Pershendetje per gjithe vizitoret e kesaj faqe , besoj se do te kalojm mir ketu Very Happy
Pershendetje edhe ty Angel,po beoj edhe une d te ja kalojm mir Wink

Flm shum, e pershendetje dhe ty Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat 13 Dec - 23:33

Pershendetje edhe per Ty dhe Flm per mikpritjen...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sun 14 Dec - 20:22

pershendetje te sinqerta dhe per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Thu 23 Apr - 14:47

pershendetje... a mundem me dite cila je ti se shume e njofshme po me dukesh... scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Sat 9 May - 13:31

Angel pershendetje e me shpres se qaj lot ndalet naj here bre Rolling Eyes Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: