ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Ardushja

avatar

Anzahl der Beiträge : 83
Reputation : 0
Anmeldedatum : 18/05/2009

MesazhTitulli: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Mon 18 May - 14:15

Une mbrem jam be shum nervoz.
Bisedova me mikun tim dhe me tregoi diqka te pasbesushme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Mon 18 May - 21:51

kur i hapi disa tema e disa ja fusin prej kornerit... No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Mon 18 May - 21:58

Sod shummmmmmmmm bile No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Mon 18 May - 23:33

Une per cdo dite behem nervoz ne pune .... Pse? Me njerez te pandergjegjshem No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Mon 18 May - 23:40

plago naj nje,se kurr me nuk te bejn nervoze... Very Happy

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 19 May - 19:41

sot ne mengjes.. por fatmirsisht kaluese pa pasoja te medha perveq dhimjes te kokes... No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 19 May - 19:54

Gazi shkruajti:
plago naj nje,se kurr me nuk te bejn nervoze... Very Happy

Se kom zemren si t'tyne une o Gazi Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 19 May - 19:58

Arti shkruajti:
Gazi shkruajti:
plago naj nje,se kurr me nuk te bejn nervoze... Very Happy

Se kom zemren si t'tyne une o Gazi Very Happy
po e di bre,po ishte nje ide Very Happy

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardushja

avatar

Anzahl der Beiträge : 83
Reputation : 0
Anmeldedatum : 18/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 19 May - 22:39

Sot,per nje arsye qe s'muj me publiku.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 20 May - 23:44

Gazi shkruajti:
Arti shkruajti:
Gazi shkruajti:
plago naj nje,se kurr me nuk te bejn nervoze... Very Happy

Se kom zemren si t'tyne une o Gazi Very Happy
po e di bre,po ishte nje ide Very Happy

Hajt gjejma naj ide tjeter Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Thu 21 May - 17:19

veq numroj deri ne 5 edhe jashte nervozes i thom vetes...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 19:11

Jam bere para disa diteve...
Arseyaja :Hyra pikerisht ne ket Forum edhe me nje nick tjeter...dashta me ndimu Mikun tim qe kishte nje kriz ne dashuri...kishe me bo pat at Qiken Xheloze...
Krejte gjerat o komplikun...ne fund em tradhtun...po sha me bo...

Jeta Vazhdon...shnosh..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blini

avatar

Anzahl der Beiträge : 524
Reputation : 1
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 19:46

Kam harruar se kur ... ( per ate nuk mplakem) Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 22:40

Jana shkruajti:
Jam bere para disa diteve...
Arseyaja :Hyra pikerisht ne ket Forum edhe me nje nick tjeter...dashta me ndimu Mikun tim qe kishte nje kriz ne dashuri...kishe me bo pat at Qiken Xheloze...
Krejte gjerat o komplikun...ne fund em tradhtun...po sha me bo...

Jeta Vazhdon...shnosh..

Hm mos e harro ate fjalen e urt qe eshte : kur te ja ben gropen dikujt bejn vet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:21

çka po behet more..mos u nervozoni...aq shume..le te dominoje toleranca
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:22

Shyqyr qe do dit sum ka bo nervoz kerkush se mos vet a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:23

edhe une ja e qete...per momentin shpresoj te jem keshtu por ne jete ska pa gjither embel Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:25

Valla mue po m'boj nervoz da qika qe po m'thirrin n'telefon palidhje Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:26

[quote="Arti"]Valla mue po m'boj nervoz da qika qe po m'thirrin n'telefon palidhje Razz[/quote]
une jo Smile Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:28

As un jo valla bile as qe e kam numrin tend me bile Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:30

Jo me m'thirr ju dyja nuk bona nervoz hiq Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blini

avatar

Anzahl der Beiträge : 524
Reputation : 1
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:39

Romansa shkruajti:
Arti shkruajti:
Valla mue po m'boj nervoz da qika qe po m'thirrin n'telefon palidhje Razz
une jo Smile Very Happy

Eh Romnsa, ani thirrem mua Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:42

ta kam harruar nr..blini Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blini

avatar

Anzahl der Beiträge : 524
Reputation : 1
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 3 Jun - 23:44

fix apo te dores ... ( vertete po, edi ka kohe qe nuk me ka cegerruar ... ) Sad Sad

fix - 081/
gsm - 0478/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gucci

avatar

Anzahl der Beiträge : 35
Reputation : 0
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 37

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Thu 4 Jun - 16:36

Sot ......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.shqiponjat.forumieren.de
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: