ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Thu 4 Jun - 18:46

Dje jam ber shum me nje Klijente.... Razz affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 3:02

Arti shkruajti:
Valla mue po m'boj nervoz da qika qe po m'thirrin n'telefon palidhje Razz

qe qe... kishe une qaq i mir e kom oferta Razz

Nervoz... interesant nuk bohna hiq Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 3:04

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:
Valla mue po m'boj nervoz da qika qe po m'thirrin n'telefon palidhje Razz

qe qe... kishe une qaq i mir e kom oferta Razz

Nervoz... interesant nuk bohna hiq Very Happy

Jo qe i mire, ama po m'thirrin qika qka nuk m'kan pa kurr, se me m'pa ma nuk m'thirrin kurr Razz


Ti nuk bohesh nervoz a? .... Ishalla Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 3:07

MemphiSx shkruajti:
Janaa,a e ka kerku ky Miku yt ndihmen tende???

M'falni qe po perzina,por eshte e drejt qe kjo pune t'del ne shesh per se mbari!!

O ku je avokat breeee... Razz
Thuj thuj najsen... mos t'ka than najkush ty "t'duuuu... " Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 3:08

Arti shkruajti:

Jo qe i mire, ama po m'thirrin qika qka nuk m'kan pa kurr, se me m'pa ma nuk m'thirrin kurr Razz


Ti nuk bohesh nervoz a? .... Ishalla Razz

Une po t'thirri prej turli numri veq sa me t'ngushllu per pamjen tane e mosi nuk t'thirr kerkush tjeter Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 3:10

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:

Jo qe i mire, ama po m'thirrin qika qka nuk m'kan pa kurr, se me m'pa ma nuk m'thirrin kurr Razz


Ti nuk bohesh nervoz a? .... Ishalla Razz

Une po t'thirri prej turli numri veq sa me t'ngushllu per pamjen tane e mosi nuk t'thirr kerkush tjeter Razz

E Zbulova sekretin, jaaaa m'ke bo nervoz tash, m'shtine me dek Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 3:16

Arti shkruajti:

E Zbulova sekretin, jaaaa m'ke bo nervoz tash, m'shtine me dek Razz

Dis more... pfff se po ma nin mu. A mos po menon qe bohna nervoz n'deksh ti a?Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 3:18

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:

E Zbulova sekretin, jaaaa m'ke bo nervoz tash, m'shtine me dek Razz

Dis more... pfff se po ma nin mu. A mos po menon qe bohna nervoz n'deksh ti a?Razz

Jo ti mezi po pret me dek une, e ti me ardh me kcy aty Razz ..... A ki me ma pru bakshish ate villen, per dek temen? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 3:35

Arti shkruajti:


Jo ti mezi po pret me dek une, e ti me ardh me kcy aty Razz ..... A ki me ma pru bakshish ate villen, per dek temen? Razz

At vi... çka Razz
s'vyn villa se s'na zen. n'ambient t'hapun festojm... veq shko shlirona ti se ashtu se ashtu je ka merr frym kot... je ka na hargjon do oksigjen kot... je ka lshon dioksid karboni kot... hajt valla shko ski pse munohesh kot ktu krejt Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MemphiSxAnzahl der Beiträge : 81
Reputation : 0
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 16:39

Rigona shkruajti:
MemphiSx shkruajti:
Janaa,a e ka kerku ky Miku yt ndihmen tende???

M'falni qe po perzina,por eshte e drejt qe kjo pune t'del ne shesh per se mbari!!

O ku je avokat breeee... Razz
Thuj thuj najsen... mos t'ka than najkush ty "t'duuuu... " Razz


A pom rrrin mir edhe qiky profesion Razz Aj lovju pom thojn ma shum,se t'du spe din hala qka i bjen Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 17:33

MemphiSx shkruajti:

O ku je avokat breeee... Razz
Thuj thuj najsen... mos t'ka than najkush ty "t'duuuu... " Razz


A pom rrrin mir edhe qiky profesion Razz Aj lovju pom thojn ma shum,se t'du spe din hala qka i bjen Very Happy[/quote]

oP. se mangut e pate veq edhe qet profesion. e bajsh meshnet.
kur je bo nervoz nime ti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 17:56

Para 2 ditve jam ber shum nervoz...me disa klijent se m'shkuna nerva..... No Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 5 Jun - 22:51

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Jo ti mezi po pret me dek une, e ti me ardh me kcy aty Razz ..... A ki me ma pru bakshish ate villen, per dek temen? Razz

At vi... çka Razz
s'vyn villa se s'na zen. n'ambient t'hapun festojm... veq shko shlirona ti se ashtu se ashtu je ka merr frym kot... je ka na hargjon do oksigjen kot... je ka lshon dioksid karboni kot... hajt valla shko ski pse munohesh kot ktu krejt Razz


Mos ke desht me than per veti qeta Razz

P.S - Sot jom qnak tu kesh Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 6 Jun - 0:42

Jana shkruajti:
Jam bere para disa diteve...
Arseyaja :Hyra pikerisht ne ket Forum edhe me nje nick tjeter...dashta me ndimu Mikun tim qe kishte nje kriz ne dashuri...kishe me bo pat at Qiken Xheloze...
Krejte gjerat o komplikun...ne fund em tradhtun...po sha me bo...

Jeta Vazhdon...shnosh..
a shum nervoz koke kan be a,me fal Jana se kom pas respekt per ty,e mos dil ketu me keso fjal se nuk eshte e vertet qe kom kerku ndihm nga ti jo nga ti po nga ase kush,e me kete fjale tradhtar hmm ma ke then edhe ne msn,po nuk fole se,po tu kisha lute shikoj punet tua e mos i hyn nje pune qe nuk eshte per ty edhe pse gjith keto fjal ketu pa lidhje nuk po i kuptoj,edhe ty qe te kom kerku ndihm nuk eshte e vertet kam bisedu me ty normal si dy shok e vjen ti shkrun ne forum keso fjal kete nuk e kom prit.
keto shkime kan mu fshi se nuk i perkasin keti forumi dhe mua
mire mbatesh me respekt gazi..

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 6 Jun - 12:37

ii nervoz bohna cdo dite... po pa pasoja niher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MemphiSxAnzahl der Beiträge : 81
Reputation : 0
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 6 Jun - 14:14

Rigona shkruajti:
MemphiSx shkruajti:

O ku je avokat breeee... Razz
Thuj thuj najsen... mos t'ka than najkush ty "t'duuuu... " Razz


A pom rrrin mir edhe qiky profesion Razz Aj lovju pom thojn ma shum,se t'du spe din hala qka i bjen Very Happy

oP. se mangut e pate veq edhe qet profesion. e bajsh meshnet.
kur je bo nervoz nime ti?[/quote]


Sot pom doket pe du mu bo nervoz :@
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 6 Jun - 20:52

Gazi shkruajti:
Jana shkruajti:
Jam bere para disa diteve...
Arseyaja :Hyra pikerisht ne ket Forum edhe me nje nick tjeter...dashta me ndimu Mikun tim qe kishte nje kriz ne dashuri...kishe me bo pat at Qiken Xheloze...
Krejte gjerat o komplikun...ne fund em tradhtun...po sha me bo...

Jeta Vazhdon...shnosh..
a shum nervoz koke kan be a,me fal Jana se kom pas respekt per ty,e mos dil ketu me keso fjal se nuk eshte e vertet qe kom kerku ndihm nga ti jo nga ti po nga ase kush,e me kete fjale tradhtar hmm ma ke then edhe ne msn,po nuk fole se,po tu kisha lute shikoj punet tua e mos i hyn nje pune qe nuk eshte per ty edhe pse gjith keto fjal ketu pa lidhje nuk po i kuptoj,edhe ty qe te kom kerku ndihm nuk eshte e vertet kam bisedu me ty normal si dy shok e vjen ti shkrun ne forum keso fjal kete nuk e kom prit.
keto shkime kan mu fshi se nuk i perkasin keti forumi dhe mua
mire mbatesh me respekt gazi..

Gazi tash ti thuj qysh te dush ...po ...asht shum e vertet edhe une e kam cek edhe prap te them edhe ty se ky ka qen plan i perbashket...tash ti thuj qysh te dush...Po spem intereson mo....

Ti ma ke ndrru Adresen ne ket Forum se mu sem bojke me ni Add me hy me dy Nicka....
Nashta pet kujtohet tash ...po ok...si do qe te jet...kaluese....
Nuk kam dasht me ardh deri ktu...po me humbi durimi...

Gjithashtu rrespekt per ty kam edhe une...kalofsh sa ma mir....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 0:19

Jana shkruajti:

Gazi tash ti thuj qysh te dush ...po ...asht shum e vertet edhe une e kam cek edhe prap te them edhe ty se ky ka qen plan i perbashket...tash ti thuj qysh te dush...Po spem intereson mo....

Ti ma ke ndrru Adresen ne ket Forum se mu sem bojke me ni Add me hy me dy Nicka....
Nashta pet kujtohet tash ...po ok...si do qe te jet...kaluese....
Nuk kam dasht me ardh deri ktu...po me humbi durimi...

Gjithashtu rrespekt per ty kam edhe une...kalofsh sa ma mir....
ok Jana po e lem si po thu ti..
klm te pershendes....

jom norvoze sonte se jom i lodh shum tybe Surprised

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 1:17

MemphiSx shkruajti:Sot pom doket pe du mu bo nervoz :@

Ani a u bone nervoz?

Une po bohna nervoz kur pe qeli qet forum qe po m'zvoglohet faqja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 1:20

Rigona shkruajti:
MemphiSx shkruajti:Sot pom doket pe du mu bo nervoz :@

Ani a u bone nervoz?

Une po bohna nervoz kur pe qeli qet forum qe po m'zvoglohet faqja.
hmm po bre po sherri i radios me duket

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 1:30

Gazi shkruajti:hmm po bre po sherri i radios me duket

Ani hiqe veq mos m'bon mu nervoz Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 2:46

Dikun prej ores 00:20, e deri tash, po tash edhe pak mi nguci nervat dikush ...... scratch

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 5:07

Arti shkruajti:
Dikun prej ores 00:20, e deri tash, po tash edhe pak mi nguci nervat dikush ...... scratch

Mos e ki fjalen per mu e per Zhani Razz Razz Razz ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 16:38

Arti shkruajti:
Dikun prej ores 00:20, e deri tash, po tash edhe pak mi nguci nervat dikush ...... scratch

Uh t'pafsha qeshtu gjithmon! Amin!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 19:25

aLbaChiCk shkruajti:
Arti shkruajti:
Dikun prej ores 00:20, e deri tash, po tash edhe pak mi nguci nervat dikush ...... scratch

Mos e ki fjalen per mu e per Zhani Razz Razz Razz ...

Jo more, ju ma vone mi keni nguc nervat Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: