ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 19:26

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:
Dikun prej ores 00:20, e deri tash, po tash edhe pak mi nguci nervat dikush ...... scratch

Uh t'pafsha qeshtu gjithmon! Amin!

Une t'pafsha ty edhe ma zi, Amin, Amin Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 19:32

Arti shkruajti:

Uh t'pafsha qeshtu gjithmon! Amin!

Une t'pafsha ty edhe ma zi, Amin, Amin Razz[/quote]

I pash, i pash thojzat Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 19:39

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:

Uh t'pafsha qeshtu gjithmon! Amin!

Une t'pafsha ty edhe ma zi, Amin, Amin Razz

I pash, i pash thojzat Laughing[/quote]


Shume po sheh edhe ti Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 19:40

Arti shkruajti:
Shume po sheh edhe ti Razz

Nurrmal. Hajt mos u bo nervoz tash ti masi po shoh ma mir se ti une.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 21:04

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:
Shume po sheh edhe ti Razz

Nurrmal. Hajt mos u bo nervoz tash ti masi po shoh ma mir se ti une.

Jaaa, m'ke bo nervoz qetash Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sun 7 Jun - 21:30

Jaaaa as qe guxon najkush mem bo nervoz bile Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Mon 8 Jun - 23:39

valla kush po qohet ma heret po me ban nervoz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ALlma

avatar

Anzahl der Beiträge : 26
Reputation : 1
Anmeldedatum : 12/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Mon 8 Jun - 23:54

hmm kam harruuu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 9 Jun - 18:45

po bohna per dite.. po shyqyr po me kalon shpejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 9 Jun - 19:35

ka koh qe sjam ba nervoz........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MemphiSxAnzahl der Beiträge : 81
Reputation : 0
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 13 Jun - 17:39

Ni dit po,ni dit po Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 17 Jun - 2:28

MemphiSx shkruajti:
Ni dit po,ni dit po Razz

Uh sa po m'dhimesh Razz
Une ni dit jo e ni dit jo Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MemphiSxAnzahl der Beiträge : 81
Reputation : 0
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 23 Jun - 16:20

Rigona shkruajti:
MemphiSx shkruajti:
Ni dit po,ni dit po Razz

Uh sa po m'dhimesh Razz
Une ni dit jo e ni dit jo Laughing


E di qe je e ndjeshme,ndaj dhimbjeve t'mija Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 23 Jun - 16:28

Para 1 jave, nje shoqe.. Razz No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 24 Jun - 21:55

me do rekllama sot.. qe m`kane lodhhh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Thu 25 Jun - 1:59

Rora shkruajti:
me do rekllama sot.. qe m`kane lodhhh

Kur kan lu Filizovit a? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Wed 1 Jul - 17:18

dje tybe pak, e pse s'po kallxoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Fri 3 Jul - 22:24

e kom lshu ne ler si nervozen si gezimin ne nivel po i mbaj.. s`po qartna si ktyneher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Mon 6 Jul - 21:31

Per pak jom kan ka bona nervoz sot, e perndryshe, kom harru kur jom bo nervoz per here t'fundit.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 7 Jul - 1:57

Arti shkruajti:
Per pak jom kan ka bona nervoz sot, e perndryshe, kom harru kur jom bo nervoz per here t'fundit.

Me kon ke ka bohesh nervoz?
Masi s'jom kan une kush t'bon tjeter nervoz?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Tue 7 Jul - 2:16

Rigona shkruajti:


Me kon ke ka bohesh nervoz?
Masi s'jom kan une kush t'bon tjeter nervoz?

Pse a po menon qe veq ti je lanet n'ket bote a? Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Thu 9 Jul - 18:12

Sot per her t'mram... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 11 Jul - 10:29

zhaneta shkruajti:
Sot per her t'mram... Razz

E pse kishe? Razz

Une kom harru kur jom bo nervoz per here t'fundit!

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 11 Jul - 10:54

Arti shkruajti:
zhaneta shkruajti:
Sot per her t'mram... Razz

E pse kishe? Razz

Une kom harru kur jom bo nervoz per here t'fundit!

Edhe pse kishe aaaaaaaaaaaaa .. No Laughing geek

Jo de me ty asnje nuk mundem t'shtyhem se jeni shum i qet Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   Sat 11 Jul - 11:51

zhaneta shkruajti:

Edhe pse kishe aaaaaaaaaaaaa .. No Laughing geek

Jo de me ty asnje nuk mundem t'shtyhem se jeni shum i qet Razz

He pra, kallzom kush ka lyp vra, se meniher po shkoj pe vras Very Happy

As mos u mundoni bile me u shty me mue, se humbjen e keni t'garantune Very Happy Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kur jeni ber nervoz per her te fundit dhe pse?
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: