ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 ju pershendes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: ju pershendes   Sat 13 Dec - 20:49

erdha dhe un shpresoj qe kam me kalu mir ne mesin tuaj.........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MemphiSxAnzahl der Beiträge : 81
Reputation : 0
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Sat 13 Dec - 23:12

Hajde mir se paske ardhe oj Ritta Smile Per qka je me pi diqka ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Sat 13 Dec - 23:28

Pershendetje per Ty...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Sun 14 Dec - 20:24

Beni shkruajti:
Hajde mir se paske ardhe oj Ritta Smile Per qka je me pi diqka ?mir se ju gjej
po e kisha pi nje kafe nese nuk priton... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Sun 14 Dec - 20:25

Jana shkruajti:
Pershendetje per Ty...

flm edhe un te pershendes shummm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Sat 20 Dec - 1:43

ritta shkruajti:
erdha dhe un shpresoj qe kam me kalu mir ne mesin tuaj.........
pershendetje ritta mire se paske ardhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Sat 20 Dec - 15:58

Gazi shkruajti:
ritta shkruajti:
erdha dhe un shpresoj qe kam me kalu mir ne mesin tuaj.........
pershendetje ritta mire se paske ardhe


mire se ju gjej....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Wed 24 Dec - 23:52

Rita te pershendes shum e mir se u takum ketu Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Thu 1 Jan - 18:37

Ajo shkruajti:
Rita te pershendes shum e mir se u takum ketu Laughing

pershendetje dhe per ty mike.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Thu 23 Apr - 14:38

ritta mu bojka qefi edhe per ty qe qenke ketu... te pershendes Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Sat 9 May - 13:26

Ritta Ritta hmmm e ku mete ti moj,engjujt jon merzit per ty oo enjull Crying or Very sad pershendetje ku do qe te jeshe Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: ju pershendes   Sun 7 Jun - 19:44

gazi dhe rora ju pershendes dhe un juve shum shum.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ju pershendes   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ju pershendes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: