ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Cilin televizion shqiptar...

Shko poshtë 

Cilin televizion e shikoni..?
Rtk
43%
 43% [ 3 ]
Ktv
0%
 0% [ 0 ]
Rtv21
0%
 0% [ 0 ]
Top Channel
43%
 43% [ 3 ]
Vizion +
0%
 0% [ 0 ]
Tvsh
0%
 0% [ 0 ]
Klan
14%
 14% [ 1 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 7
 

AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Cilin televizion shqiptar...   Fri 22 May - 21:58

cilin nga televizion shqiptare ... e shikoni me me deshire... ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Fri 22 May - 21:58

Une me TCH se ndrroj asnjo... cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Sat 23 May - 14:04

Gati se hiq , veq koheve te fundit , kam shiku Bigun, se asgje nuk shoh ne tv Embarassed

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Mon 25 May - 0:47

Lirisht muj me than RTK-n, edhe ate kur luajn "Kafeneja Jone", "Oxygen Show" dhe "Kush do te behet milioner" (me 50 000 € Laughing ), se tjeter sen shume rralle kqyri.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Tue 26 May - 21:50

Arti shkruajti:
Lirisht muj me than RTK-n, edhe ate kur luajn "Kafeneja Jone", "Oxygen Show" dhe "Kush do te behet milioner" (me 50 000 € Laughing ), se tjeter sen shume rralle kqyri.

ani pra voto se pa pagese osht... lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Wed 27 May - 1:31

Rora shkruajti:
Arti shkruajti:
Lirisht muj me than RTK-n, edhe ate kur luajn "Kafeneja Jone", "Oxygen Show" dhe "Kush do te behet milioner" (me 50 000 € Laughing ), se tjeter sen shume rralle kqyri.

ani pra voto se pa pagese osht... lol!

A m'jepni pare, ndeshi me votu Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Fri 29 May - 0:25

Arti shkruajti:
Rora shkruajti:
Arti shkruajti:
Lirisht muj me than RTK-n, edhe ate kur luajn "Kafeneja Jone", "Oxygen Show" dhe "Kush do te behet milioner" (me 50 000 € Laughing ), se tjeter sen shume rralle kqyri.

ani pra voto se pa pagese osht... lol!

A m'jepni pare, ndeshi me votu Razz
po more ndaq dinar, ndaq marka.. veq euro mos na kerko se sna kane mbet.. lol! geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Fri 29 May - 2:06

Rora shkruajti:
Arti shkruajti:
Rora shkruajti:
Arti shkruajti:
Lirisht muj me than RTK-n, edhe ate kur luajn "Kafeneja Jone", "Oxygen Show" dhe "Kush do te behet milioner" (me 50 000 € Laughing ), se tjeter sen shume rralle kqyri.

ani pra voto se pa pagese osht... lol!

A m'jepni pare, ndeshi me votu Razz
po more ndaq dinar, ndaq marka.. veq euro mos na kerko se sna kane mbet.. lol! geek

Ani bon edhe dinar tybe, se ka t'shkoj n'Badovc, ndalem n'Graqanice edhe marr najsen, naj shkin a najsen lol! Razz Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Wed 3 Jun - 23:08

Top Channel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Lazdrani

avatar

Anzahl der Beiträge : 28
Reputation : 0
Anmeldedatum : 25/04/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Thu 4 Jun - 12:30

RTK,Top Chanal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MemphiSxAnzahl der Beiträge : 81
Reputation : 0
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Thu 4 Jun - 16:15

TV KLAN,ka emisione te larmishme!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   Thu 4 Jun - 16:52

po gjitha Vizion+
Klan Top Chanel
RTk
Ktv
RTV21
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilin televizion shqiptar...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilin televizion shqiptar...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Votime & Sondazhe-
Kërce tek: