ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 A te vi dhe un ketu ...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: A te vi dhe un ketu ...   Sun 14 Dec - 20:38

Pershendeje ,,, a me lejoni te jem ne shoqerin tuja bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: A te vi dhe un ketu ...   Mon 15 Dec - 1:31

Pershendetje dhe mir se ke ardh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: A te vi dhe un ketu ...   Sat 20 Dec - 16:07

Trina shkruajti:
Pershendeje ,,, a me lejoni te jem ne shoqerin tuja bounce

pershendetje

je e mirseardhur.........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: A te vi dhe un ketu ...   Wed 24 Dec - 23:50

Flm shum qika .. ju pershendes dhe un juve ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: A te vi dhe un ketu ...   Thu 23 Apr - 14:45

hahaha qe kjo e trullavta si me pas ndejt tan diten ne diell... edhe ketu paska ardh.. hahahah
shkekoooo te pershendes dhe flm per ftesen e per tjerat... te qafiii shummmmeee I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: A te vi dhe un ketu ...   Sat 9 May - 13:28

Oj Trinushe te pershendes e te uroj nje vikent te qete e te mbar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: A te vi dhe un ketu ...   Tue 9 Jun - 16:07

RRushe t'pershendes shum e shum ....Kaloni sa ma mir n'FE...ju per shendet Zhani

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: A te vi dhe un ketu ...   Fri 19 Jun - 19:36

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A te vi dhe un ketu ...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A te vi dhe un ketu ...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: