ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Cilen radio...

Shko poshtë 

Cilen radio e degjoni ?
Radio Kosova
0%
 0% [ 0 ]
Radio Blue Sky
0%
 0% [ 0 ]
Radio Dukagjini
100%
 100% [ 1 ]
Radio 21
0%
 0% [ 0 ]
Radio Kfor
0%
 0% [ 0 ]
Tjera
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Cilen radio...   Sun 24 May - 22:06

Cilen radio e degjoni, gjate punes, pauzave, kur te jeni duke vozite, apo kur te bini me fjet...e kom fjalen kto nacionale se lokale cdo qytet ka... geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Cilen radio...   Mon 25 May - 0:44

Ka kohe qe nuk ndegjoj asnje radio stacion. Perpara rregullisht i kam ndegju Radio Blue Sky dhe Radio Dukagjinin, por tash po lshoj e po ngoj qka po du vet, e jo qka dojn ata Very Happy Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Cilen radio...   Tue 26 May - 21:53

diten e degjoj blue sky... metropolin...
a naten edhe sidomos kur te kujdestaroj.. dukagjindin... Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Cilen radio...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilen radio...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Votime & Sondazhe-
Kërce tek: