ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Barcoleta...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Barcoleta...   Mon 25 May - 14:25

kishte qene nje djale me te meta mendore,dhe familja e dergon ne shkollen per trajtim edhe ky merzitet ne dite edhe po i shkruan babit.
I nderuar babi une jam mire dhe jam permirsuar dukshem drejtori i shkolles pershkak se jam permirsuar na ka rregulluar nje pishine dhe ne qdo dite po kercejm dhe na ka thene nese permirsohuni edhe me teper do tu a sjelli edhe ujin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...   Mon 25 May - 14:28

Kur u zgjua ni dembel I papunë prej gjumi I tha grus:
Jom knaq sonte.Në ender gjeta një punë të mire,ku fitoja shumë para…
Vazhdo të flesh mor budall ,derisa ta fitosh një shumë të mire-
I tha gruja.


lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...   Thu 4 Jun - 23:42

Ni shqiptar ish shku ne Amerike edhe tash ni dite tu hec pe nin ni djal qe ish ra n'lume, tu bertit "help, help" edhe po ja bon ky "s a ke msu anglisht kishe msu not" lol!Ish ra ni mbretresh ne uje edhe lypke ndihme, edhe tash po thot ajo "Kush um pshton mu ka me marr frontin e mbretit"...Pe pshton shqiptari pe qet jasht. Njoni ngat tij po ja rreh kraht "Bravo, tash po bohesh mbret" po ja kthen shqiptari "O mu veq pom intereson kush m'shtyjti" geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...   Mon 8 Jun - 0:52

Per shka te shtin ne burg? e pi vet ni i burgosen shokin e dhomes.
Palidhje, ne gjyq me than kishe shteti po prodhojke pare si te miat.


Ne autobus hijin tre hejna edhe thojin:

Tash kena me ju marr paret edhe me ju dhunu.

Kur shka me pa, krejt plaka autobusi.

Ni hajn qeter thot:

Jo, veq paret pi marrim.

NUK E PATEM QESHTU MARRVESHJEN kuku piskaten plakat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Humor-
Kërce tek: