ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Keshillat...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Keshillat...   Mon 25 May - 22:45

cka mendoni per keshillat.. a ju hyne ne pune kur tjeret ju japin keshilla... sa i merrni parasysh ato... ?


cfare keshille ju kishit dhene forumistave tjere...?

jetoni per vete e jo per te tjeret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Keshillat...   Mon 1 Jun - 10:59

Eshte mire ti ndegjosh keshillat e te tjereve, te respekton mendimin apo keshillen e tjetrit, por ne fund gjithmon vendos vet, e mos e bej ate nen ndikim te asgjeje dhe te askujt.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Keshillat...   Tue 2 Jun - 18:19

Rolling Eyes

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Keshillat...   Tue 2 Jun - 23:40

Trina shkruajti:
Rolling Eyes
mos i cill syte se dredhohesh qikoooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Keshillat...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Keshillat...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: