ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 - budallaqet- 1

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: - budallaqet- 1   Fri 19 Dec - 21:00

Forumistat e nderuar Very Happy ,

Mire se erdhet ne - budallaqet - dhe mos nguroni te tregoni aftesit e juaja ketu.

Argatim te kendshem gjane e gjate globit.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sat 20 Dec - 1:52

turisti shkruajti:
Forumistat e nderuar Very Happy ,

Mire se erdhet ne - budallaqet - dhe mos nguroni te tregoni aftesit e juaja ketu.

Argatim te kendshem gjane e gjate globit.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. Laughing
Ne ketu ecim veq bashk te bashkuar dor per dore qe po te bashangjitem Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sat 20 Dec - 12:52

Gazi shkruajti:
turisti shkruajti:
Forumistat e nderuar Very Happy ,

Mire se erdhet ne - budallaqet - dhe mos nguroni te tregoni aftesit e juaja ketu.

Argatim te kendshem gjane e gjate globit.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. Laughing
Ne ketu ecim veq bashk te bashkuar dor per dore qe po te bashangjitem Very Happy

Po, dor per dore si Laughing karrikat e burgut Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha.

Te pershendes i nderuar. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sat 20 Dec - 15:47

turisti shkruajti:


Po, dor per dore si Laughing karrikat e burgut Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha.

Te pershendes i nderuar. Very Happy
ani de bon edhe keshtu pra,mode e re Laughing

pershendetje dhe dil me shpesh knej pati
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sat 20 Dec - 15:54

kjo moda e re po me pelqejka ma shum......hihihi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sat 20 Dec - 16:03

Te Engjujt gjthqka eshte e re,ketu ja ka fillu jeta..ahahhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sat 20 Dec - 17:14

Gazi shkruajti:
turisti shkruajti:


Po, dor per dore si Laughing karrikat e burgut Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha.

Te pershendes i nderuar. Very Happy
ani de bon edhe keshtu pra,mode e re Laughing

pershendetje dhe dil me shpesh knej pati

Po,vij,por,ku mu qa ma perpara se Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sat 20 Dec - 17:15

Gazi shkruajti:
Te Engjujt gjthqka eshte e re,ketu ja ka fillu jeta..ahahhahaha

Çdo fillim eshte i veshtire dhe lulezon............ Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sun 21 Dec - 19:18

turisti shkruajti:
Forumistat e nderuar Very Happy ,

Mire se erdhet ne - budallaqet - dhe mos nguroni te tregoni aftesit e juaja ketu.

Argatim te kendshem gjane e gjate globit.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. Laughing


Rolling Eyes Qka duhet me bo ketu ahhaahaahhaahahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Tue 23 Dec - 23:45

Ajo shkruajti:
turisti shkruajti:
Forumistat e nderuar Very Happy ,

Mire se erdhet ne - budallaqet - dhe mos nguroni te tregoni aftesit e juaja ketu.

Argatim te kendshem gjane e gjate globit.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. Laughing


Rolling Eyes Qka duhet me bo ketu ahhaahaahhaahahahahah

Mi tregue aftesite e Laughing nervozes shoqe Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Wed 24 Dec - 15:05

hahahahahhah ohh bree un nuk di me u be nervoz hiq Laughing qka me bo tash Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Wed 24 Dec - 23:41

Ajo shkruajti:
hahahahahhah ohh bree un nuk di me u be nervoz hiq Laughing qka me bo tash Shocked

Tash prit derisa te Laughing nervoozojne Laughing ,hahahahahahahahahahahahahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Wed 24 Dec - 23:42

Rolling Eyes veq mos me thuj me prit shum se e kam merzi Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Thu 25 Dec - 23:02

Ajo shkruajti:
Rolling Eyes veq mos me thuj me prit shum se e kam merzi Razz

Ee,aty une nuk perzina.Nese don argetim,ai vjen ne menyre spontane,tash: sa, kur - une nuk di.........
Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sat 27 Dec - 12:23

pale un kishe ti po me ndihmon pak me tregu Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Mon 29 Dec - 19:12

Ajo shkruajti:
pale un kishe ti po me ndihmon pak me tregu Laughing Laughing

Normal,por ende nuk jane budallaqet te nxehta ksajde,se e shef dhe vet......... Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Tue 30 Dec - 17:11


ani de viti i ti eshte qyyyyy Laughing lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Wed 31 Dec - 23:20

turisti shkruajti:
Ajo shkruajti:
pale un kishe ti po me ndihmon pak me tregu Laughing Laughing

Normal,por ende nuk jane budallaqet te nxehta ksajde,se e shef dhe vet......... Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

Aha .... ani a ta ndezi shportein qe te nxehet Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Wed 31 Dec - 23:23

Gazi shkruajti:

ani de viti i ti eshte qyyyyy Laughing lol!

Ku ku qka kan keta Rolling Eyes Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Thu 1 Jan - 19:56

Ajo shkruajti:
Gazi shkruajti:

ani de viti i ti eshte qyyyyy Laughing lol!

Ku ku qka kan keta Rolling Eyes Laughing
qy qy keshe nuk po di,po ne dy naten e vitit te ri Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Thu 1 Jan - 22:42

Gazi shkruajti:

qy qy keshe nuk po di,po ne dy naten e vitit te ri Laughing


Shocked ku ku as veten nuk po e njoh sa quroda kokshim pas bo ahaahhaahaahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Fri 2 Jan - 21:08

Gazi shkruajti:

ani de viti i ti eshte qyyyyy Laughing lol!

po mir e paskan festu qeta vitin e ri..............hehheheh lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Fri 2 Jan - 22:39

ritta shkruajti:


po mir e paskan festu qeta vitin e ri..............hehheheh lol!

Pse nuk vishit edhe ju moj Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sun 18 Jan - 0:38

Ajo shkruajti:
ritta shkruajti:


po mir e paskan festu qeta vitin e ri..............hehheheh lol!

Pse nuk vishit edhe ju moj Razz


u nisa po rruges mu prish vetura e meta ne rrug
e kur mrrina un dalakadale ish kry fesat

ju ja kishi fut gjum........ lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zoja

avatar

Anzahl der Beiträge : 73
Reputation : 2
Anmeldedatum : 06/05/2009

MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   Sun 10 May - 1:16

turisti shkruajti:
Ajo shkruajti:
pale un kishe ti po me ndihmon pak me tregu Laughing Laughing

Normal,por ende nuk jane budallaqet te nxehta ksajde,se e shef dhe vet......... Laughing ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.


Ka disa qe ndoshta i preferojne te ftohta . Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: - budallaqet- 1   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
- budallaqet- 1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Humor-
Kërce tek: