ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 per bionde...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: per bionde...   Tue 26 May - 22:43

pse kina po perparon si shtet ?
-pse ska asnji bjondine

-cili eshte dallimi mes 10 pulave dhe 3 bjondeve?
-3

e ndal polici nji bjonde dhe i thot:ma jepni emrin dhe mbiemrin
bjondja: e si do te quhem une atehere

dy bjonde blejne bileta per teater dhe ajo shitsja i pyet
-Per HAMLET-IN
-Jo more per vete i kemi

-cili osht dallimi mes bjondes dhe tetrisit?
-Tetrisi ka pause

-pse bjondina i porosit 3 kafe
-pse e pin te mesme

pse bjondet nuk qeshin kur ka shum diell
-tuten mos po i nxihen dhembet

e gjenj nji bjonde nji liber dhe nji shok e pyet
-cka don me bo tash
-ja kthej more pronarit te librit
-po ku e din e kujt osht?
-e more budall a spo e sheh se po shkruan NAIM FRASHERI

-Pse zoti i ka fal bjondet aq te bukura?
-qe ati tja falin qe sju ka fal mend

-Cka bohet bjondina kur ta kryn fakultetin e medicines ?
-Gjyshe

-Pse bjondet kur i lajne kembet si vdeshin corapat
-Pse eshte uji i ftohte


-cka ndodh kur nji bjonde shperngulet prej shkupi ne prishtine
-rritet koeficienti i intelegjences ne te dy qytetet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: per bionde...   Tue 26 May - 22:43

pse biondina gjithmone e ka kryt e lagur kur te flen?
- sepse e shtin kryt ne akuarium per mi thon peshkut naten e mire...

-A e dini se cilët meshkuj janë të menqur dhe cilët janë budall ?
-Budall't kallzojnë barcoleta për bjondina kurse të menqurit flejnë me to.

-Shefi i nevrikosur i thotë biondinës se e ke trurin në mes të këmbëve.
Të nesërmen biondina e thërret shefin në telefon dhe i thotë se s'mund të vijë në punë sepse kam gjakëderdhje në tru.

-Pse biondina para se me ra me flejt i mbyll syt para pasqyres?
-Sepse don me pa veten qysh doket kur t'flen

-Pse bjondina kur te lahet e hek deren e banjos
-tutet mos e kqyr naj kush per bire te qelsit...

-A e dini se pse bjondina i mban syzet ne barke?

-Sepse i ka thene mjeku se e ka zorren qorre...

-Pse bjondina lun lloto?
-Se ja ka bo nana qe k... ki me fitu.

Pse bjondinat veshin fustan me lule.
-Kur te pordh mos mi ardh era?

-Qysh bone bjondina be ?
-Virgjine jom , pasha femit ..

-Nje bjondine deri sa ecte rruges bie ne shakte.
Pasi qe ra tha: "Falemnderes o zot qe nuk ka qellu kapaku se s'un isha dale kurre".

-Pse bjondina nuk i ben detyrat e shtepise?
-Sepse jeton ne banese

-Pse bjondina vesh brek te zeza
-Sepse mban zi qi e ka humb virgjinitetin

-Pse bjondina kur flen e ma nje vizore te kryt ?
-Per me mat sa ka flejt ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
per bionde...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Humor-
Kërce tek: