ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Wed 27 May - 20:12

Thuaj asaj je shumë e bukur...

Shtrëngo dorën e saj shpesh, sikur edhe për një sekond...

Puthe ate në ballë...

Vendos zërin e saj si zile të zgjoj nga gjumi...

Thuaj asaj që e dashuron në çdo kohë...

Kur ajo është e nevrikosur, përqafoje fort dhe thuaj se sa shumë do të thot ajo për ty...

Thirre ate vogëlushe ose jeta ime...

Këndoj asaj, pa marrë parasysh sa i tmerrshëm është zeri yt...

Shkruaj asaj shkrime (ajo dashuron ato)...

Prezanto ate tek familja dhe shoqëria juaj, si e fejuara jote...

Luaj me flokët e saj...

Ulu në park dhe vetëm fol me te...

Tregoj asaj barcaleta, tregoj asaj sikur edhe barcaleta kot fare, vetëm tregoj barcaleta...

Lere ate që ta zë gjumi në kraharorin tënd...

Gdhend emrat tuaj në trungun e një peme...

Dhuroj asaj lule...

Trajtoje ate në mes të shokeve siç e trajton ate kur jeni vetëm...

Shikoje ate në sy dhe buzeqesh...

Vallëzo me te lehtë, edhe sikur mos të ketë muzikë fare...

Puthe ate në shi...

Në qoftë se e dashuron, tregoji asaj dhe mos e lër që të ikën...

Tregoj asaj besimin tënd, respektin dhe admirimin...

Etj .......


Nëse keni edhe ndonjë ide tjetër, urdhëroni e na mësoni se si duhet Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Thu 28 May - 23:45

jo valla mu qeto s`me bojn te lumtur... ka menyra tjera ma t`mira edhe ma te kollajshe... ama spo ju tregoj... lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Fri 29 May - 1:46

Rora shkruajti:
jo valla mu qeto s`me bojn te lumtur... ka menyra tjera ma t`mira edhe ma te kollajshe... ama spo ju tregoj... lol!

Une nuk thash me t'bo t'lumtur, po me t'bo me buzeqesh Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Fri 29 May - 23:46

Arti shkruajti:
Rora shkruajti:
jo valla mu qeto s`me bojn te lumtur... ka menyra tjera ma t`mira edhe ma te kollajshe... ama spo ju tregoj... lol!

Une nuk thash me t'bo t'lumtur, po me t'bo me buzeqesh Razz
po edhe lumturia osht pjese e buzeqeshjes... cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Sat 30 May - 0:10

Rora shkruajti:
Arti shkruajti:
Rora shkruajti:
jo valla mu qeto s`me bojn te lumtur... ka menyra tjera ma t`mira edhe ma te kollajshe... ama spo ju tregoj... lol!

Une nuk thash me t'bo t'lumtur, po me t'bo me buzeqesh Razz
po edhe lumturia osht pjese e buzeqeshjes... cheers

Jo Lumturia eshte kojshikja jem Razz geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Sun 31 May - 0:26

ani se une e kom pas ne klase edhe spo me doket interesant...
ni vajze e bon te lumtur kur e takon ashtu spontanisht... uhh sa mire Laughing geek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Tue 2 Jun - 18:24

Arti shkruajti:
Thuaj asaj je shumë e bukur...

Shtrëngo dorën e saj shpesh, sikur edhe për një sekond...

Puthe ate në ballë...

Vendos zërin e saj si zile të zgjoj nga gjumi...

Thuaj asaj që e dashuron në çdo kohë...

Kur ajo është e nevrikosur, përqafoje fort dhe thuaj se sa shumë do të thot ajo për ty...

Thirre ate vogëlushe ose jeta ime...Sad

Këndoj asaj, pa marrë parasysh sa i tmerrshëm është zeri yt...

Shkruaj asaj shkrime (ajo dashuron ato)...

Prezanto ate tek familja dhe shoqëria juaj, si e fejuara jote...

Luaj me flokët e saj...

Ulu në park dhe vetëm fol me te...

Tregoj asaj barcaleta, tregoj asaj sikur edhe barcaleta kot fare, vetëm tregoj barcaleta...

Lere ate që ta zë gjumi në kraharorin tënd...

Gdhend emrat tuaj në trungun e një peme...

Dhuroj asaj lule...

Trajtoje ate në mes të shokeve siç e trajton ate kur jeni vetëm...

Shikoje ate në sy dhe buzeqesh...

Vallëzo me te lehtë, edhe sikur mos të ketë muzikë fare...

Puthe ate në shi...

Në qoftë se e dashuron, tregoji asaj dhe mos e lër që të ikën...

Tregoj asaj besimin tënd, respektin dhe admirimin...

Etj .......


Nëse keni edhe ndonjë ide tjetër, urdhëroni e na mësoni se si duhet Laughing

Ateher pse nuk me fal buzqeshje Sad

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Tue 2 Jun - 22:12

Trina shkruajti:
Arti shkruajti:Ateher pse nuk me fal buzqeshje Sad

Ku je oj vogëlushe, oj jeta ime Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Tue 2 Jun - 22:16

Arti shkruajti:
Trina shkruajti:
Arti shkruajti:Ateher pse nuk me fal buzqeshje Sad

Ku je oj vogëlushe, oj jeta ime Razz

Evil or Very Mad Nuk thash ty be Twisted Evil

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Tue 2 Jun - 22:23

Trina shkruajti:
Arti shkruajti:
Trina shkruajti:
Arti shkruajti:Ateher pse nuk me fal buzqeshje Sad

Ku je oj vogëlushe, oj jeta ime Razz

Evil or Very Mad Nuk thash ty be Twisted Evil

E kujna? Razz .... Hajt pra se nuk po t'thom as une Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Tue 2 Jun - 22:26

Nuk po te tregoj hiq se me gjelozon Razz

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Tue 2 Jun - 22:28

Trina shkruajti:
Nuk po te tregoj hiq se me gjelozon Razz


N'kofsh ti than naj mashkulli, hiq mo su tut se nuk xhelozoj n'meshkuj Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Wed 3 Jun - 16:24

Arti shkruajti:
Trina shkruajti:
Nuk po te tregoj hiq se me gjelozon Razz


N'kofsh ti than naj mashkulli, hiq mo su tut se nuk xhelozoj n'meshkuj Razz

Ani po them shlir se po mashkull ke Very Happy Razz

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Sun 7 Jun - 23:52

se di, se un veq nervoz di mej ba
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Mon 8 Jun - 1:30

veq thuja qeto me shkronja, se ni dalsh perpara ki me tut, ki me flakru.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Mon 8 Jun - 1:34

Rigona shkruajti:
veq thuja qeto me shkronja, se ni dalsh perpara ki me tut, ki me flakru.


Me kan budall une mi dal perpara Razz ..... Pse mi dal perpara, tu kan mrapa, tani asaj i vjen marre me m'kqyr, e nashta e mashtroj najqysh Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Mon 8 Jun - 1:36

Arti shkruajti:


Me kan budall une mi dal perpara Razz ..... Pse mi dal perpara, tu kan mrapa, tani asaj i vjen marre me m'kqyr, e nashta e mashtroj najqysh Razz

hiq hiq se i del hija jote perpara.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Mon 8 Jun - 1:39

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Me kan budall une mi dal perpara Razz ..... Pse mi dal perpara, tu kan mrapa, tani asaj i vjen marre me m'kqyr, e nashta e mashtroj najqysh Razz

hiq hiq se i del hija jote perpara.

Uh, po une hijen e mire e kom, ani pse vet nuk jom i mire Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Mon 8 Jun - 2:00

Arti shkruajti:


Uh, po une hijen e mire e kom, ani pse vet nuk jom i mire Razz

Uh po mir e ki se ma i mir se n'pasqyre del.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Mon 8 Jun - 2:06

Rigona shkruajti:
Arti shkruajti:


Uh, po une hijen e mire e kom, ani pse vet nuk jom i mire Razz

Uh po mir e ki se ma i mir se n'pasqyre del.

Garant, edhe pse nuk e di qysh dal n'pasqyre, se kurr nuk guxoj mu kqyr Razz

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MemphiSxAnzahl der Beiträge : 81
Reputation : 0
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Sat 13 Jun - 17:39

Thuj,sa e bukur je..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Wed 17 Jun - 2:26

MemphiSx shkruajti:
Thuj,sa e bukur je..!

Hmmm... a thu? Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ALlma

avatar

Anzahl der Beiträge : 26
Reputation : 1
Anmeldedatum : 12/05/2009

MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   Mon 3 Aug - 15:25

vlersoje ashtu qysh emeriton respektoje hiq sduhen keta fjal Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ta besh nje vajz qe te buzeqesh !?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: