ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Une jam TURISTI

Shko poshtë 
AutoriMesazh
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Une jam TURISTI   Fri 19 Dec - 21:20

Une jam TURISTI. Laughing

Ju pershendes perzemersisht dhe shpresoj se do te kalojme mire derisa jam ksajde. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   Sat 20 Dec - 1:44

turisti shkruajti:
Une jam TURISTI. Laughing

Ju pershendes perzemersisht dhe shpresoj se do te kalojme mire derisa jam ksajde. Very Happy
Pershendetje Turisti,po kur dilsh knej te qete rruga besoj mire ke me kalu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   Sat 20 Dec - 16:03

turisti shkruajti:
Une jam TURISTI. Laughing

Ju pershendes perzemersisht dhe shpresoj se do te kalojme mire derisa jam ksajde. Very Happy


caste te kendshme ne mesin e engjujve i nderuari turist.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   Sun 21 Dec - 19:15

turisti shkruajti:
Une jam TURISTI. Laughing

Ju pershendes perzemersisht dhe shpresoj se do te kalojme mire derisa jam ksajde. Very Happy

Opaa cheers mir se erdhe Turist
..

Te pershendes shum ,,
nga vendi i Arezave Laughing Ajo ... Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   Thu 23 Apr - 14:46

turisti pa e bo ate te qeshmen karakteristike nuk besoj qe je ti.... Laughing

te pershendes dhe mu bo qefi edhe per ty qe qenke ketu... cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   Sat 9 May - 13:29

Pershendetje Turisti,hmmm na harrove aa Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   Wed 13 May - 0:19

Rora shkruajti:
turisti pa e bo ate te qeshmen karakteristike nuk besoj qe je ti.... Laughing

te pershendes dhe mu bo qefi edhe per ty qe qenke ketu... cheers

Flm,flm,.Shpresoj se jam une vet.hehehe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

_________________
Çdo gjë është e kalueshme,a më i kalueshmi është njeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   Wed 13 May - 0:22

Gazi shkruajti:
Pershendetje Turisti,hmmm na harrove aa Rolling Eyes

Jo,Gazi,nuk ju harrova,por nuk me shume po i percjelli -pershendetjet-,sepse ketu eshte PREZENTIMI dhe une mendova: 1 here jam prezentue edhe s'po vij me ksajde.,a po e shef se duhet edhe ksajde mu sjell.......,hahahahahahahahahahahaha.

Flm shume.Te pershendes shume,shumeeeeee. Smile

_________________
Çdo gjë është e kalueshme,a më i kalueshmi është njeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
LuLjaa

avatar

Anzahl der Beiträge : 182
Reputation : 1
Anmeldedatum : 24/04/2009

MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   Wed 13 May - 1:49

turisti une jam LuLjaa , a pom n'gjeh a jo Very Happy

T'pershendes e mire se paske ardh edhe ti, edhe pse se di kush ka ardh perpara hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   Thu 11 Jun - 17:58

LuLjaa shkruajti:
turisti une jam LuLjaa , a pom n'gjeh a jo Very Happy

T'pershendes e mire se paske ardh edhe ti, edhe pse se di kush ka ardh perpara hehe

Mire te gjejta LULJE. Une nuk te njof,sepse disa kan 2 e me shume NICKA,por une vetem Laughing 1 Laughing ,ashtu qe edhe une te pershendes shumeeeee,shume dhe te faleminderona dhe 1 here. Very Happy
_________________
Çdo gjë është e kalueshme,a më i kalueshmi është njeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Une jam TURISTI   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Une jam TURISTI
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: