ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Festivalet Shqiptare

Shko poshtë 

Cilin festival e pelqeni ?
Festivali i rtsh
0%
 0% [ 0 ]
Kenga magjike
0%
 0% [ 0 ]
Netet e klipit shqiptar
100%
 100% [ 1 ]
Top fest
0%
 0% [ 0 ]
Polifest
0%
 0% [ 0 ]
Video festi muzikor
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Festivalet Shqiptare   Sun 31 May - 22:58

Cilat festivale keni qef me i ndjek, dhe qe ju pelqejn kenget e tyre..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Festivalet Shqiptare   Mon 1 Jun - 1:23

Edhe pse krejt festivalet jan ba tregeti hesapi, pe din njerzimi shume ma heret kush ko me marr vendin e pare, une preferoj te ndjek Video festin muzikor.

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Festivalet Shqiptare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Zona e Argetimit :: Votime & Sondazhe-
Kërce tek: