ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Erdha edhe une...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
SyArtaAnzahl der Beiträge : 8
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008

MesazhTitulli: Erdha edhe une...   Fri 19 Dec - 23:12

Me siguri s'kam nevoj mu prezentu e dini se cila jam Laughing


Pershendetje te gjithve dhe mire se ju gjej.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.17shkurti.forumactif.org
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Sat 20 Dec - 1:46

SyArta shkruajti:
Me siguri s'kam nevoj mu prezentu e dini se cila jam Laughing


Pershendetje te gjithve dhe mire se ju gjej.
se pari mire se ke ardhe ne mesin e engjujve Syarta,te pershendes e dil rrim me shpesh se engjujt ju don te gjithve Very Happy Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Sat 20 Dec - 15:59

SyArta shkruajti:
Me siguri s'kam nevoj mu prezentu e dini se cila jam Laughing


Pershendetje te gjithve dhe mire se ju gjej.


mir se na erdhe syarta
qaste te kendshme...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArtaAnzahl der Beiträge : 8
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Sun 21 Dec - 21:35

Gazi dhe ritta ju faliminderoj mire se ju gjeta dhe shpresoj qe do ja kalojme mire Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.17shkurti.forumactif.org
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Wed 24 Dec - 23:49

Syarta , mir se ke ardh qik ,,, por duku me shpesh moj e ke harru deren kret Smile

TE pershendes shum .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArtaAnzahl der Beiträge : 8
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Thu 25 Dec - 1:04

Ajo shkruajti:
Syarta , mir se ke ardh qik ,,, por duku me shpesh moj e ke harru deren kret Smile

TE pershendes shum .
Flm, ajt se vi deri sa e msoj rrugen permengj Laughing

Te pershends dhe gjithe te mirat....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.17shkurti.forumactif.org
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Thu 23 Apr - 14:39

syarta.. prezentohu se une nuk po te njoh... scratch
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SyArtaAnzahl der Beiträge : 8
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Sun 26 Apr - 1:16

Gjumashja shkruajti:
syarta.. prezentohu se une nuk po te njoh... scratch
Ajde tek www.17shkurti.forumactif.org dhe e kupton se cila jam ahahhaha pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.17shkurti.forumactif.org
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Sun 26 Apr - 1:20

SyArta shkruajti:
Gjumashja shkruajti:
syarta.. prezentohu se une nuk po te njoh... scratch
Ajde tek www.17shkurti.forumactif.org dhe e kupton se cila jam ahahhaha pershendetje

Ndalohet rekalmimi Laughing Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Blini

avatar

Anzahl der Beiträge : 524
Reputation : 1
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Sun 26 Apr - 17:04

Pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   Sat 9 May - 13:34

SyArta hmm edhe ti na harrove,te pershendes ku do qe gjindesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Erdha edhe une...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: