ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 pershendetje nga 007

Shko poshtë 
AutoriMesazh
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: pershendetje nga 007   Sun 7 Jun - 23:22

Mos harroni se dhe un ksajde jam cigare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Sun 7 Jun - 23:25

OO7 mire se erdhet/...pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Sun 7 Jun - 23:26

007 Mire se erdhe e caste te kendshme ne FE..... Po diqysh shum shkurt i paske ra sa i perket prezentimit po nejse pije cigaren njiher Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Sun 7 Jun - 23:30

007 shkruajti:
Mos harroni se dhe un ksajde jam cigare
Mir se erdhe 007 Evil or Very Mad , besoj se do te kalojm mir te Engjujt lule

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Sun 7 Jun - 23:57

Trina shkruajti:
007 shkruajti:
Mos harroni se dhe un ksajde jam cigare
Mir se erdhe 007 Evil or Very Mad , besoj se do te kalojm mir te Engjujt lule
mir se ju gjeta e nderuar Trina
ishalla se un dreq e me engjuj hiq suj baj,veq pade ghhaahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Sun 7 Jun - 23:58

Romansa shkruajti:
OO7 mire se erdhet/...pershendetje

MIr se ju gjeta e nderuar Romansa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Mon 8 Jun - 0:00

aLbaChiCk shkruajti:
007 Mire se erdhe e caste te kendshme ne FE..... Po diqysh shum shkurt i paske ra sa i perket prezentimit po nejse pije cigaren njiher Very Happy

mir se ju gjeta e nderuar, flm per pritjen
paj se di qka mu prezentu ma shum se 007 hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Mon 8 Jun - 14:47

mire se ke ardhe 007.... uroj te kaloni mire ketu dhe kudo.

desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Mon 8 Jun - 21:11

mire se ke ardh.. bone ni prezantim ma te gjate per neve qe ste njohimm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Mon 8 Jun - 23:48

Desert shkruajti:
mire se ke ardhe 007.... uroj te kaloni mire ketu dhe kudo.

desert
mir s e ju gjeta e e nderuar, shpresoj te kalojm sa me mir
me nderime 007
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Mon 8 Jun - 23:50

Rora shkruajti:
mire se ke ardh.. bone ni prezantim ma te gjate per neve qe ste njohimm
Mir se ju gjeta e nderuar,urdhro e nderuar pyt lirisht,ndash publik e ndash privat hahhaha
me nderime 007
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Tue 9 Jun - 19:03

007 shkruajti:
Rora shkruajti:
mire se ke ardh.. bone ni prezantim ma te gjate per neve qe ste njohimm
Mir se ju gjeta e nderuar,urdhro e nderuar pyt lirisht,ndash publik e ndash privat hahhaha
me nderime 007
hahhahaha hahahahaha valla koke king queen (spo e di ciles gjini i takon) veq kalofsh si osht me se miri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Wed 10 Jun - 0:13

Rora shkruajti:
007 shkruajti:
Rora shkruajti:
mire se ke ardh.. bone ni prezantim ma te gjate per neve qe ste njohimm
Mir se ju gjeta e nderuar,urdhro e nderuar pyt lirisht,ndash publik e ndash privat hahhaha
me nderime 007
hahhahaha hahahahaha valla koke king queen (spo e di ciles gjini i takon) veq kalofsh si osht me se miri

hahahah love
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   Fri 12 Jun - 8:50

Mire se pase ardhe deshiroj Caste te mira ne Fd..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendetje nga 007   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje nga 007
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: