ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Gezuar Vitin e Ri 2009.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Tue 30 Dec - 17:03


Gezuar Vitin e Ri 2009,ju uroj shendet te mire fat,dashuri e harmoni familjare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Wed 31 Dec - 23:19

Gazi flm shum ... urime dhe ty ... dhe gjith ata qe vizitojnkete faqe ...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Thu 1 Jan - 18:41

flm dhe urime gjithve vitin 2009
qoft ky vit i sukseve ne cdo aspekt te jetes.......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Fri 2 Jan - 18:54

Shendet,jete te gjate,dashuri,lumturi dhe realizimin e te gjitha deshirave,le t'ju bjere ky pako Laughing i deshirave te TURISTIT.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Mon 4 May - 2:13

U nime... URIME VITIN E RI 2009 more Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Mon 4 May - 11:08

Rigona shkruajti:
U nime... URIME VITIN E RI 2009 more Laughing
me mire von se hiq kan then Laughing

URIME URIME Very Happy Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Wed 6 May - 16:20

Gazi shkruajti:
Rigona shkruajti:
U nime... URIME VITIN E RI 2009 more Laughing
me mire von se hiq kan then Laughing

URIME URIME Very Happy Wink

Faleminderit.

Çka m'ke ble për këtë Vit të Ri (u plak gati veç hajt Razz)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Wed 6 May - 16:43

Rigona shkruajti:
Gazi shkruajti:
Rigona shkruajti:
U nime... URIME VITIN E RI 2009 more Laughing
me mire von se hiq kan then Laughing

URIME URIME Very Happy Wink

Faleminderit.

Çka m'ke ble për këtë Vit të Ri (u plak gati veç hajt Razz)
hmm po ta pata ble nje shokulad tybe po hmm e kom henger se nuk ta takova e e henga vet Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rigona

avatar

Anzahl der Beiträge : 362
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008
Alter : 30
Ort : K'tu

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Wed 6 May - 23:25

Gazi shkruajti:

hmm po ta pata ble nje shokulad tybe po hmm e kom henger se nuk ta takova e e henga vet Razz

Tërrpijan.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   Mon 11 May - 18:37

Rigona shkruajti:


Tërrpijan.
Razz cigare

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gezuar Vitin e Ri 2009.   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gezuar Vitin e Ri 2009.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: