ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Gëzuar ditëlindjen ritta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Gëzuar ditëlindjen ritta   Tue 16 Jun - 1:46

Po m'doket qe ritta e paska ditlindjen sot, n'fakt nese e ka shkru ditelindjen e sakt, forumi po na kallzon qe sot e ka Very Happy

U bëfsh 100 vjeç ritta, të uroj shëndet, lumturi, shuuumë fat dhe çdo të mirë në jetëUne po e nis me shampanje, e tjeret le t'bijne torte e gjera tjera Very Happy


GEZUAR

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Tue 16 Jun - 2:46

Ritta te urojme diten e ditelindjes !!!U befsh edhe 100 vjec dhe qofshin keto vite lumturie dhe me c'do te mire ne gjirin tend me te ngushte te njerezve.

Ritta, u befsh 100 vjec

Me Respekt Zhani.... WinkMbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Tue 16 Jun - 8:43

Rita..

Urime Ditlindjen ...I mbush edhe 100Vite tjeraa....
Te uroj gjitha te mirat e kesaj Boteee..Me shum Rrespekt ---> Albonita..! loveGezuar.

_________________
CroChicca_Vip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Tue 16 Jun - 11:43

ritta

urime ditelindjen, uroj qe shendeti, lumturia dhe suksesi te jane hija jote ne gjithe jetenurime shume e shume vite tjera

desert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Tue 16 Jun - 14:24

Gezuar ditlindja ritta,i gezofshe edhe shum e shum tjera me shendet te mire e fat e lumturi
Urimeee

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Tue 16 Jun - 19:55


Ritta u befsh 100 vjeqe!! cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Tue 16 Jun - 21:33

Edhe 100 Rira, paq Fat e Lumturi ne Jete .. love_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Tue 16 Jun - 22:39

Shume urime per ty.. shume urime per ty.. shume urimeeee per ritten shume urime per ty...
te uroj mbaresi, shendet, lumturi dhe cdo te mire prane njerzeve qe i don.. edhe sa te kish qejf ishalla veq te gezueshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Wed 17 Jun - 14:52

Miqt e mi ju falenderoj nga zemra per keto urime te kendshme,
Gjith te mirat paqi dhe ju ne jet


ju ftoj qe te ham nga nje cop tort se bashku

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Wed 17 Jun - 15:55

ritta shkruajti:
Miqt e mi ju falenderoj nga zemra per keto urime te kendshme,
Gjith te mirat paqi dhe ju ne jet


ju ftoj qe te ham nga nje cop tort se bashku

ok ritta edhe pse nuk e ha aqe nga ti po e mar nje cope Razz
gezar edhe njehere... cheers

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
aLbaChiCk

avatar

Anzahl der Beiträge : 1856
Reputation : 6
Anmeldedatum : 07/05/2009
Ort : Deutschland

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Wed 17 Jun - 23:12

Pak vone por me mire vone se sa hic.Ritta urime ditelindjen bukuroshe .lumturia,dashuria,e paqa te percjellshin ne cdo hap te jetes..... aLba

P.s te gjithe paska pru embelsira ose pije un te solla disa vitamina Wink


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ritta

avatar

Anzahl der Beiträge : 293
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   Sat 20 Jun - 16:15

aLbaChiCk shkruajti:
Pak vone por me mire vone se sa hic.Ritta urime ditelindjen bukuroshe .lumturia,dashuria,e paqa te percjellshin ne cdo hap te jetes..... aLba

P.s te gjithe paska pru embelsira ose pije un te solla disa vitamina Wink
te flm shum per dhuraten dhe urimet e kendshme.....


te uroj cdo te mire ne jete..............
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gëzuar ditëlindjen ritta   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gëzuar ditëlindjen ritta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: