ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Hitet e jetes(kenga qe nuk harrohet)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Hitet e jetes(kenga qe nuk harrohet)   Tue 30 Dec - 17:32

Sinan Vllasaliu-Niset trimi per gurbet
http://ca.youtube.com/watch?v=74ZgzLk51Uw

nje kenge qe nuk harrohet,qe me kujton edhe femrin,nje kujtim te hidhur te femiris...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Hitet e jetes(kenga qe nuk harrohet)   Tue 30 Dec - 17:36

kjo kenge kujton okupimin,nje kenge shum e mire e Sinanit,
https://www.youtube.com/watch?v=HO8Erdw8vMQ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Hitet e jetes(kenga qe nuk harrohet)   Tue 21 Apr - 11:30

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Hitet e jetes(kenga qe nuk harrohet)   Tue 28 Apr - 14:53

Des`ree - life

https://www.youtube.com/watch?v=V5Ej_WQhKSI

kjo kenge spo di cka em kujton po eshte nje kenge e ndegjoj shpesh dhe me shije.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hitet e jetes(kenga qe nuk harrohet)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hitet e jetes(kenga qe nuk harrohet)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kulturë :: Muzika-
Kërce tek: