ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Sony Ericsson T715

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Sony Ericsson T715   Mon 29 Jun - 18:59Sony Ericsson T715 është celular rrëshqitës nga alumini i lëmuar me madhësi sa një kartelë krediti.
Ekrani i këtij celulari është me diagonale prej 2.2 inç, derisa për të nga Sony Ericsson paralajmërojnë se do të mund të lexohet edhe në rrezet e drejtpërdrejta të diellit.

Fotoaparati i tij është 3.2 megapiksela dhe ka zoom digjital 3x. T715, përmban edhe Google Maps, prognozimin e motit AccuWeather.com për tri ditët e ardhshme si dhe një pamje e cila menaxhohet lehtë.


Veçohen stereo Bluetooth A2DP, TrackID, video thirrjet, Microsoft Exchange ActiveSync, lojërat tredimensionale, si dhe pranuesi i radiovalëve FM.

Celulari T715 paraqitet në tremujorin e tretë të këtij viti për çmim tani për tani të panjohur.

/Telegrafi/

_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sony Ericsson T715
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkencë :: Shkenca & Teknologjia-
Kërce tek: