ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Gezuar ditelindjen Rigona

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Gezuar ditelindjen Rigona   Fri 14 Aug - 2:06

Lanet, edhe pse shkojna si maca me minin, du me bo zemren guri e me ta uru ditelindjen.

Hajde gezuar ditelindjen, ishalla pret edhe shume vite tjera (jo per tjeter po veq me hjek keq Razz Very Happy ), e ishalla ki shendet edhe shume suksese ne jete.

Hajt se une po i shkepi da qokollata per ty, e ti qu bonu pak e gjalle edhe shkep najsen, ndesh me tu pranu lutjet e mia, po edhe deshirat e tua po Razz Very Happy


_________________
Nëse e sheh dike pa buzëqeshje, jepja një tënden!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Gezuar ditelindjen Rigona   Tue 18 Aug - 22:51

hmmm qysh te kom moj sugarice je humb krejt,edhe ne pz isha e nuk te gjeta tybe Rolling Eyes
me vones pak po ta uroj ditelindjen po hmm baci shum i zen kohve te fundit tybe
gezuar qe nime kenga veq per ty Razz https://www.youtube.com/watch?v=bCFr-qKT7bs

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gezuar ditelindjen Rigona
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: