ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   Sun 7 Jun - 1:18

Jana shkruajti:
Erdha t'ju pershendes te gjithve...Ju deshiroj gjitha te mirat...
Juve qe ju kam miq edhe juve qe ju kam pas miq...e qe mo s'ju kam....ju deshiroj vetem te mira....


Kaloni mir....
Juve qe kam me ju mungu em Falni...
Me nuk do jem ketu.....

Tuuuuuuuuungiiiiiiiiii JANA...
e mua mik a ish mik Shocked Laughing
ku po shkon oj shtrig mos je feju Razz
pershendetje edhe per ty Jana,mos na harro dil rrim

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
007Anzahl der Beiträge : 30
Reputation : 1
Anmeldedatum : 07/06/2009

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   Mon 8 Jun - 0:10

Pershendetje te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Prishtinasja_

avatar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 1
Anmeldedatum : 08/06/2009
Ort : Schwabenländle

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   Mon 8 Jun - 22:23

Pershendetje per te gjithe antaret qe me njofin dhe qe i njof ! Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   Mon 8 Jun - 22:26

Prishtinasja_ shkruajti:
Pershendetje per te gjithe antaret qe me njofin dhe qe i njof ! Very Happy
shum flm shoqe e mire se vjen te engjujt ooo engjull Razz

pershendetje cheers

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Prishtinasja_

avatar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 1
Anmeldedatum : 08/06/2009
Ort : Schwabenländle

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   Mon 8 Jun - 22:28

Mire se ju gjeta Shoki ! Uroj qe te kalojm te gjithe se bashku mire ketu ! sunny
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Romansa

avatar

Anzahl der Beiträge : 741
Reputation : 5
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   Mon 8 Jun - 22:38


Pershendetje per gjith anetaret e ketij forumi
9aste te kendshme!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   Thu 6 Aug - 21:19

Pershendetje per te gjith..

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   Sun 8 Nov - 23:54

Pershendetje per te gjithe qe mungojne,pasiqe vetem une jam online............ Laughing

_________________
Çdo gjë është e kalueshme,a më i kalueshmi është njeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
turisti

avatar

Anzahl der Beiträge : 32
Reputation : 1
Anmeldedatum : 19/12/2008
Ort : Çdokund........

MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   Sat 30 Oct - 22:41

turisti shkruajti:
Pershendetje per te gjithe qe mungojne,pasiqe vetem une jam online............ Laughing

Po i bashkangjitem ketij urimit tim dhe me duhet te konstatoj se asgje nuk ka ndryshuar......,hahahahahahahahahahaha. Very Happy

_________________
Çdo gjë është e kalueshme,a më i kalueshmi është njeri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshëndetje Për anëtarët që gjinden Online...!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Përshëndetje dhe Urime-
Kërce tek: