ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Edhe une ketu ..ahahAha

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 22:17

Quhem Albonita si Nik.

Jetoj dhe Veproj ne Ch..Ardhjen time me Afroj e Nderuara ( Ajo )

Se e pershndes shumee po ashtu shpresoj se do kalojm mire te gjith se bashku..!

Ju pershndet ------>Albonita me shum Rrespekt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 22:20

Albonita shkruajti:
Quhem Albonita si Nik.

Jetoj dhe Veproj ne Ch..Ardhjen time me Afroj e Nderuara ( Ajo )

Se e pershndes shumee po ashtu shpresoj se do kalojm mire te gjith se bashku..!

Ju pershndet ------>Albonita me shum Rrespekt.

Mire se erdhe Albonita , e paq komen e mbar e vin edhe tjeter ketu Very Happy

Te pershendes shum uroj te kalosh si ne shtepi tende

Shum pussa ty Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 22:27

Ajo shkruajti:
Albonita shkruajti:
Quhem Albonita si Nik.

Jetoj dhe Veproj ne Ch..Ardhjen time me Afroj e Nderuara ( Ajo )

Se e pershndes shumee po ashtu shpresoj se do kalojm mire te gjith se bashku..!

Ju pershndet ------>Albonita me shum Rrespekt.

Mire se erdhe Albonita , e paq komen e mbar e vin edhe tjeter ketu Very Happy

Te pershendes shum uroj te kalosh si ne shtepi tende

Shum pussa ty RazzFalimindert shmee per Pritjen tende po ashtu per Fajlaet Ngohta nga ti..!

Gjithashtu je e pershndetur shume nga une edhe te perqafoj shume ty
Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 22:31

Pershendetje Moter ,mire se erdhe !

Shpresoj edhe pse s`dyshoj aspak se do ja kalojme mire !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 22:34

Albonita shkruajti:Falimindert shmee per Pritjen tende po ashtu per Fajlaet Ngohta nga ti..!

Gjithashtu je e pershndetur shume nga une edhe te perqafoj shume ty
Laughing

Sps harrova te bej nje fest per ardhjen tende Laughing por do ta bej ne ditet ne vijim Laughing

Flm edhe nga ti qe pranove ftesen me ardh Razz , edhe kadal se ma nzone frymen ahahahhaaahhaahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 22:40

Albonita shkruajti:
Quhem Albonita si Nik.

Jetoj dhe Veproj ne Ch..Ardhjen time me Afroj e Nderuara ( Ajo )

Se e pershndes shumee po ashtu shpresoj se do kalojm mire te gjith se bashku..!

Ju pershndet ------>Albonita me shum Rrespekt.
Mire se ke ardh ooo Engjull ne mesin e Engjujve,edhe besoj ke me kalu sa me mire,te pershendes shum Albonita
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 22:51

Ajo shkruajti:
Albonita shkruajti:Falimindert shmee per Pritjen tende po ashtu per Fajlaet Ngohta nga ti..!

Gjithashtu je e pershndetur shume nga une edhe te perqafoj shume ty
Laughing

Sps harrova te bej nje fest per ardhjen tende Laughing por do ta bej ne ditet ne vijim Laughing

Flm edhe nga ti qe pranove ftesen me ardh Razz , edhe kadal se ma nzone frymen ahahahhaaahhaahhaJo moj jam shum e vogel une me ba fest ti per mua..!

Po une ju falenderoj shumee s eme keni pernua ne shoqerin e Engjujvee...!


E tash du met ta zon frymen met vertet te perqafi fort ni her ( edhe ama pak ....... se jam ka shkoj me fjet sem merr gjumi ) hahahahhahaaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 22:53

Gazi shkruajti:
Albonita shkruajti:
Quhem Albonita si Nik.

Jetoj dhe Veproj ne Ch..Ardhjen time me Afroj e Nderuara ( Ajo )

Se e pershndes shumee po ashtu shpresoj se do kalojm mire te gjith se bashku..!

Ju pershndet ------>Albonita me shum Rrespekt.
Mire se ke ardh ooo Engjull ne mesin e Engjujve,edhe besoj ke me kalu sa me mire,te pershendes shum AlbonitaUaooo Gaziii.....Te faliminderit shumeeeee per pritjen tende po ashtu

Per thenjen tende kaq te ngrohet..shpresoj dhe besoj se do kaloj mire

Ne mesin tuaj siq kam kalu gjith..Rrespekt per ty shumeee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 23:02

Albonita shkruajti:
Jo moj jam shum e vogel une me ba fest ti per mua..!

Po une ju falenderoj shumee s eme keni pernua ne shoqerin e Engjujvee...!


E tash du met ta zon frymen met vertet te perqafi fort ni her ( edhe ama pak ....... se jam ka shkoj me fjet sem merr gjumi ) hahahahhahaaha

Jo moj qfar e vigel ma e madhe se un , un jep ty ..... ti gufo gufo ahahhahahahhahahahh spo te zen dera sa je rrit Laughing , un jam met asht e lekur Laughing ( veq flej ti mir un gjith naten te rri afer aahahahaahha)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 23:05

Ajo shkruajti:
Albonita shkruajti:
Jo moj jam shum e vogel une me ba fest ti per mua..!

Po une ju falenderoj shumee s eme keni pernua ne shoqerin e Engjujvee...!


E tash du met ta zon frymen met vertet te perqafi fort ni her ( edhe ama pak ....... se jam ka shkoj me fjet sem merr gjumi ) hahahahhahaaha

Jo moj qfar e vigel ma e madhe se un , un jep ty ..... ti gufo gufo ahahhahahahhahahahh spo te zen dera sa je rrit Laughing , un jam met asht e lekur Laughing ( veq flej ti mir un gjith naten te rri afer aahahahaahha)Aahahhahaahh po ti je ka m errit se je kam mban mire...je kam ushqen mir per ate jam rrit ma shum se Ti..hahahah.ty je met Ashte s asht ka ta mundon zemren B...... per ate Razz une gjith flej mire kur ty te kam prane I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 23:14

Jo valla B e kam qy afer , por ti je fajore ahahaahaaahaaaaahah, se nuk dite me lon 1 her Razz , po mos ke dert se deri sa te martohesh je me mu tani the qafen ahaahhhahahahahhah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 23:20

Ajo shkruajti:
Jo valla B e kam qy afer , por ti je fajore ahahaahaaahaaaaahah, se nuk dite me lon 1 her Razz , po mos ke dert se deri sa te martohesh je me mu tani the qafen ahaahhhahahahahhahAahhahahhaahahaahahh

Ani deri ateher se rrin me mua edhe se me mban afer te falemindert shumeee edhe asnje her uk kam met harruaaa..sepse ti je ajo se gjith me ki ber te ndihem miree..!

Edhe me vjen mire se e ki afer B...edhe gjith kam deshir te ju shof afer..Po mos harro une jam ne mesnin tuaj ...hahhahahhahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 23:26

Albonita shkruajti:
Ajo shkruajti:
Jo valla B e kam qy afer , por ti je fajore ahahaahaaahaaaaahah, se nuk dite me lon 1 her Razz , po mos ke dert se deri sa te martohesh je me mu tani the qafen ahaahhhahahahahhahAahhahahhaahahaahahh

Ani deri ateher se rrin me mua edhe se me mban afer te falemindert shumeee edhe asnje her uk kam met harruaaa..sepse ti je ajo se gjith me ki ber te ndihem miree..!

Edhe me vjen mire se e ki afer B...edhe gjith kam deshir te ju shof afer..Po mos harro une jam ne mesnin tuaj ...hahhahahhahah


Me gjith qef te mabaj afer rrush , edhe me vjen mir se ndihesh mir ,

Po mos me rri ne mes tani se pasha ty per flok te kapahahaahahahaaaaah

Du jete shum ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 21 Apr - 23:36

Ajo shkruajti:
Albonita shkruajti:
Ajo shkruajti:
Jo valla B e kam qy afer , por ti je fajore ahahaahaaahaaaaahah, se nuk dite me lon 1 her Razz , po mos ke dert se deri sa te martohesh je me mu tani the qafen ahaahhhahahahahhahAahhahahhaahahaahahh

Ani deri ateher se rrin me mua edhe se me mban afer te falemindert shumeee edhe asnje her uk kam met harruaaa..sepse ti je ajo se gjith me ki ber te ndihem miree..!

Edhe me vjen mire se e ki afer B...edhe gjith kam deshir te ju shof afer..Po mos harro une jam ne mesnin tuaj ...hahhahahhahah


Me gjith qef te mabaj afer rrush , edhe me vjen mir se ndihesh mir ,

Po mos me rri ne mes tani se pasha ty per flok te kapahahaahahahaaaaah

Du jete shum ...


Aahhahahahah ja qe ika..ti per flok motra ne tjetren ane Lomsh krejt sontee..!


Une ashtu do jam pran jush deri se Te martona..Ti largom paq Zemer.????


Edhe une te kam Jete .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Thu 23 Apr - 7:36

Princesa shkruajti:
Pershendetje Moter ,mire se erdhe !

Shpresoj edhe pse s`dyshoj aspak se do ja kalojme mire !Gjithashtu pershndetje Motra ime...

Faliminderit shume per pritjen tende..ma dyshim se do kalojm mire


Siq kemi kalu gjithmon bashk edhe ktu do kalojme

Nje dite te qet nga ---> Albonita I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Thu 23 Apr - 14:35

albonita... wowww sa fat paskam as ketu nuk po mbetsha pa pi kafe fal teje... me sa po e shof veq une e ti paskem mbet origjinale tjeret krejt fallco...
me vjen mire qe je eedhe ti ketu... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Tue 28 Apr - 11:36

Gjumashja shkruajti:
albonita... wowww sa fat paskam as ketu nuk po mbetsha pa pi kafe fal teje... me sa po e shof veq une e ti paskem mbet origjinale tjeret krejt fallco...
me vjen mire qe je eedhe ti ketu... Very Happy


Uaoo, falimindert shumee....per vizite edhe une jam me fat, se te takoj ty ketu..edhe kam nderin se ne gjdo koh ne kur jam ketu apo atje te pergadis caffe ty..po edhe te bisedojm se¨bashku....!
Me vjen mire se pase ardhe edhe ti ketu...Origjinale kam me mbet gjith une...po shpresoj edhe ti ahhahhaahhah Nje dit te mbare te uroje.. :heart
:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Wed 29 Apr - 15:56

Shume e nderuara dhe e respektuara Albonita, pas fteses qe mu bo nga nje anetar, vendosa qe t'vij ktu, por kur e pash qe edhe ti je ktu, shume mu bo qejfi.

Kudo qe je, te pershendes shume dhe te uroj gjithe te mirat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Fri 8 May - 20:50

Scarydarkness shkruajti:
Shume e nderuara dhe e respektuara Albonita, pas fteses qe mu bo nga nje anetar, vendosa qe t'vij ktu, por kur e pash qe edhe ti je ktu, shume mu bo qejfi.

Kudo qe je, te pershendes shume dhe te uroj gjithe te mirat.


Kam nderin se i lexoj keto fjal.. nga ju inderuar, po disi shkrimi yt i njofshem me duket..!

Po cil do jesh Ai person ,, shpresoj edhe mendoj se te gjith ata se i kam njoft , kan te une Nje Rrespekt te veqant..PO MENDJA ME THOT SE JE cheers ??? NDOSHTA ME KUPTON ?? ..me behet qefi edhe mua se jemi pran njeri tjerit...!

GJITHASHTU TE PERSHNDES SHUME....!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Fri 8 May - 21:23

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Sat 9 May - 11:12

Albonita shkruajti:
Scarydarkness shkruajti:
Shume e nderuara dhe e respektuara Albonita, pas fteses qe mu bo nga nje anetar, vendosa qe t'vij ktu, por kur e pash qe edhe ti je ktu, shume mu bo qejfi.

Kudo qe je, te pershendes shume dhe te uroj gjithe te mirat.


Kam nderin se i lexoj keto fjal.. nga ju inderuar, po disi shkrimi yt i njofshem me duket..!

Po cil do jesh Ai person ,, shpresoj edhe mendoj se te gjith ata se i kam njoft , kan te une Nje Rrespekt te veqant..PO MENDJA ME THOT SE JE cheers ??? NDOSHTA ME KUPTON ?? ..me behet qefi edhe mua se jemi pran njeri tjerit...!

GJITHASHTU TE PERSHNDES SHUME....!

Munde te them se kam nje respekt shume te madh per ty, mendoj dhe anasjelltas. Nese ke ide se kush munde te jem, me shkruaj ne MP edhe jepe mendimin, nese ja qellon, edhe une do te tregoj se jam ai Very Happy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Sat 9 May - 13:51

OOO Engjull te pershendes e te uroj nje vikend te qete Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Sun 10 May - 0:32

zhaneta shkruajti:


Ei Zhani falimindert shumee.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Sun 10 May - 0:34

Scarydarkness shkruajti:
Albonita shkruajti:
Scarydarkness shkruajti:
Shume e nderuara dhe e respektuara Albonita, pas fteses qe mu bo nga nje anetar, vendosa qe t'vij ktu, por kur e pash qe edhe ti je ktu, shume mu bo qejfi.

Kudo qe je, te pershendes shume dhe te uroj gjithe te mirat.


Kam nderin se i lexoj keto fjal.. nga ju inderuar, po disi shkrimi yt i njofshem me duket..!

Po cil do jesh Ai person ,, shpresoj edhe mendoj se te gjith ata se i kam njoft , kan te une Nje Rrespekt te veqant..PO MENDJA ME THOT SE JE cheers ??? NDOSHTA ME KUPTON ?? ..me behet qefi edhe mua se jemi pran njeri tjerit...!

GJITHASHTU TE PERSHNDES SHUME....!

Munde te them se kam nje respekt shume te madh per ty, mendoj dhe anasjelltas. Nese ke ide se kush munde te jem, me shkruaj ne MP edhe jepe mendimin, nese ja qellon, edhe une do te tregoj se jam ai Very Happy.


Te falenderoj shume per gjith keto fjal te mira nga ti

Nuk po zgjas me shum vec une jam e bindur dikun 85% se je Ai se te kam shenu ne MP..!

Ate her pers pergjigjen ???? Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albonita

avatar

Anzahl der Beiträge : 365
Reputation : 5
Anmeldedatum : 21/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Sun 10 May - 0:37

Gazi shkruajti:
OOO Engjull te pershendes e te uroj nje vikend te qete Wink
I love you


Gjithashtu te uroj nje mbramje te mire..e faliminderit shumee.. nga ti Oh Gazi Rrespekt.!

Vec mos me xhelozo pash Mamin Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe une ketu ..ahahAha
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: