ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Edhe une ketu ..ahahAha

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Arti

avatar

Anzahl der Beiträge : 3715
Reputation : 7
Anmeldedatum : 28/04/2009
Alter : 34
Ort : Atje

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Sun 10 May - 1:17

Albonita shkruajti:
Scarydarkness shkruajti:
Albonita shkruajti:
Scarydarkness shkruajti:
Shume e nderuara dhe e respektuara Albonita, pas fteses qe mu bo nga nje anetar, vendosa qe t'vij ktu, por kur e pash qe edhe ti je ktu, shume mu bo qejfi.

Kudo qe je, te pershendes shume dhe te uroj gjithe te mirat.


Kam nderin se i lexoj keto fjal.. nga ju inderuar, po disi shkrimi yt i njofshem me duket..!

Po cil do jesh Ai person ,, shpresoj edhe mendoj se te gjith ata se i kam njoft , kan te une Nje Rrespekt te veqant..PO MENDJA ME THOT SE JE cheers ??? NDOSHTA ME KUPTON ?? ..me behet qefi edhe mua se jemi pran njeri tjerit...!

GJITHASHTU TE PERSHNDES SHUME....!

Munde te them se kam nje respekt shume te madh per ty, mendoj dhe anasjelltas. Nese ke ide se kush munde te jem, me shkruaj ne MP edhe jepe mendimin, nese ja qellon, edhe une do te tregoj se jam ai Very Happy.


Te falenderoj shume per gjith keto fjal te mira nga ti

Nuk po zgjas me shum vec une jam e bindur dikun 85% se je Ai se te kam shenu ne MP..!

Ate her pers pergjigjen ???? Very Happy

cheers Shocked Laughing cheers

Je e mrekullueshme, pa asnje fije dyshimi.

Prano pershendetje te perzemerta nga ana ime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
zhaneta

avatar

Anzahl der Beiträge : 2900
Reputation : 13
Anmeldedatum : 25/04/2009

MesazhTitulli: Re: Edhe une ketu ..ahahAha   Fri 19 Jun - 19:27

Motrushe ju uroi nje vikend si deshironi vet....nje love nga Zhaniiiiiiiiiii


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Edhe une ketu ..ahahAha
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Të ndryshëme :: Prezantoni vetën-
Kërce tek: