ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Komplekset...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Komplekset...   Thu 23 Apr - 14:57

Shumica e njerzve ne bote kane komplekse me vetveten.. ndodh qe mbas shikimit te ndonje revyje mode, apo ndoni spoti televiziv ja fillojm me kritiku veten qe nuk jemi te bukur... s`kemi trup ideal.e etj.

Deshta me dite qe a keni ju komplekse me veten?.. a jeni te lumtur me veten e juaj se si dukeni... ?..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Diana007

avatar

Anzahl der Beiträge : 1823
Reputation : 11
Anmeldedatum : 12/12/2008

MesazhTitulli: Re: Komplekset...   Thu 23 Apr - 15:25

Hmm po ,,,, kisha paq qef kukat me i pas me te vogla Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
JanaAnzahl der Beiträge : 79
Reputation : -2
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Komplekset...   Thu 23 Apr - 19:46

Kam kamplekse edhe une...jan te imta...
p.s....rrobat i kam nje lloj kompelksi...
Ndersa me veten jam shum e kenaqur....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Komplekset...   Sat 2 May - 21:55

Jo more kompleksi smudje eshte,mua nuk me pengon ase gje ne trupin tim,keshtu si jom mire eshte,gjdo njeri eshte ndryshe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Re: Komplekset...   Sun 3 May - 14:29

kam komplekse, mirpo nuk jom e kompleksuar... Surprised
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Komplekset...   Sun 3 May - 14:46

Une nuk kam komplekse ne sende qe i kam nga lindja ( thjesht Zoti si te fal), thjesht nuk i mendoj ato sende bile...zakonisht komplekset em krijohen ne shprehit qe i beje e qe nuk me pelqejn dhe deri ti heq ato dhe shkojne bashke me ate kompleks.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Gazi

avatar

Anzahl der Beiträge : 2251
Reputation : 18
Anmeldedatum : 12/12/2008
Ort : ger

MesazhTitulli: Re: Komplekset...   Sun 3 May - 14:50

hiqe edhe qate kompleksin qe po ma thu mua nje flal,se me duket kompleks tu ka be Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Desert

avatar

Anzahl der Beiträge : 332
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/12/2008

MesazhTitulli: Re: Komplekset...   Sun 3 May - 15:42

Gazi shkruajti:
hiqe edhe qate kompleksin qe po ma thu mua nje flal,se me duket kompleks tu ka be Laughing Laughing Laughing

hahahhaahha... jo ai nuk eshte kompleks jo Razz Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Princesa

avatar

Anzahl der Beiträge : 87
Reputation : 3
Anmeldedatum : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Komplekset...   Mon 4 May - 0:04

Trina shkruajti:
Hmm po ,,,, kisha paq qef kukat me i pas me te vogla Rolling Eyes


Po a ,po ku i ke ato kka ti se ???

Komplekse pos mbipeshes nuk kam Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.albforum.us
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Komplekset...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Komplekset...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shoqria :: Diskutime Shoqërore-
Kërce tek: