ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Mire se vini te Engjujt e Shqipes.

Share | 
 

 Obama president i Usa...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Rora

avatar

Anzahl der Beiträge : 1671
Reputation : 8
Anmeldedatum : 23/04/2009

MesazhTitulli: Obama president i Usa...   Fri 24 Apr - 14:25

Cka mendoni a ka dhe a do te kete ndryshime te politikes se brendshme si dhe asaj te jashtme gjate mandatit te tij?
per momentin nuk po shoh asni ndryshim tongue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Obama president i Usa...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Politikë :: Arena Ndërkombëtare-
Kërce tek: